صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازی وایولا دیویس در سریال «The First Lady» مورد تمسخر قرار گرفت!

بازی وایولا دیویس در سریال «The First Lady» مورد تمسخر قرار گرفت!

بانوی اول» (The First Lady

نمایش «وایولا دیویس» در نقش «میشل اوباما» در سریال «بانوی اول» (The First Lady) با انتقاد برخی از بینندگان مواجه شده است. قسمت اول این مجموعه پرستاره یکشنبه شب این هفته پخش شد و گروهی از مخاطبین را متعجب ساخت.

دیویس ۵۶ ساله در یکی از صحنه‌های سریال با لب‌های غنچه به شکلی اغراق‌آمیز در حال گفت‌وگو است. در این صحنه شخصیت میشل با همسرش باراک با بازی «او-تی فاگبنلی» مکالمه می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، یکی از کاربران توییتر در واکنش به این صحنه می‌نویسد: «برای آماده کردن وایولا دیویس برای این نقش به او گفته‌اند از اول تا آخر فیلمبرداری دهانش را به آن شکل درآورد. خیلی چندش‌آور و آزاردهنده است.» کاربری دیگری می‌نویسد: «یک نفر پیدا نشده به وایولا بگوید از شدت این حرکتی که معلوم نیست چیست کم کند؟»

 بانوی اول» (The First Lady

یک کاربر دیگر می‌گوید: «این کاری که وایولا با دهانش می‌کند کاملاً غیرضروری است! وقتی انجامش می‌دهم میشل را نمی‌بینم، فقط دندان می‌بینم!» دیگری می‌نویسد:‌ «تمام مدت به دهان وایولا خیره شده بودم.» کاربری دیگر می‌گوید: «شکر خدا را که وایولا دیویس به متد اکتینگ متعقد نیست.» دیگری اضافه می‌کند: «وایولا دیویس را دوست دارم اما نمی‌توانم سریال «بانوی اول» را جدی بگیرم. این قضیه دهان به یه طنز شبیه شده در حالی که می‌توانست بدون انجام دادنش در تمام مدت در این نقش بازی کند. در ضمن میشل اوباما به این شکل حرف نمی‌زند و به نظر نمی‌رسد.»

«بانوی اول» زندگی بانوان اول در طول چند دهه از آمریکا از جمله «میشل اوباما»، «بتی فورد»، و «النور رزولت» را به تصویر می‌کشد. «رجینا تیلور»، «لکسی آندروود» و «سانیا سیدنی» در نقش مادر و دختران اوباما ظاهر خواهند شد. «آرون کولی» خالق و شورانر «بانوی اول» و «سوزان بیر» کارگردان تمامی اپیزودها بوده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها