صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : پولاد کیمیایی به دنبال ساخت یک فیلم سینمایی

پولاد کیمیایی به دنبال ساخت یک فیلم سینمایی

65165

 


پولاد کیمیایی فیلمنامه ای به نام «معکوس» نوشته که هنوز تهیه کننده آن قطعی نیست اما احتمال دارد علی سرتیپی و یا کارگاه آزاد فیلم آن را تولید کنند.

این بازیگر سینما با بیان این خبر افزود: هنوز برای پروانه ساخت فیلم اقدام نکرده ام اما پس از دریافت پروانه پیش تولید آن را آغاز می کنیم . ژانر این فیلم حادثه ای است.

وی ارائه اطلاعات بیشتر در مورد فیلمش را که سال گذشته روی فیلمنامه آن کار کرده است به پس از دریافت پروانه ساخت موکول کرد و درباره فعالیتهای اخیرش توضیح داد: دو سه فیلمنامه سینمایی و دو کار تلویزیونی پیشنهاد شده بود که از آن جایی که منتظر شروع فیلمبرداری سریال جیرانی در آبان ماه بودم هیچ کدام را نپذیرفتم ،از کار جیرانی هم که فعلا خبری نیست.

کیمیایی در مورد حضورش در فیلم سینمایی «دست تنها» جدیدترین فیلم پدرش گفت: «در این فیلم حضور ندارم».پولاد کیمیایی نوروز امسال با بازی در فیلم سینمایی «گشت ارشاد» روی پرده سینماها بود که نمایش آن به دلیل برخی واکنش هاپیش از پایان زمان مقرر اکران متوقف شد.

وی فعالیت های سینمایی خود را از ۷سالگی و با بازی در فیلم سرب به کارگردانی پدرش آغاز کرد و بعد از آن در فیلم هایی همچون «تجارت»، «ضیافت»، «سلطان»، «شمعی در باد»، «اعتراض»، «سربازهای جمعه»، «حکم»، «رئیس»، «محاکمه در خیابان»، «جرم»، «زندگی با چشمان بسته» ایفای نقش کرد.

خبرگزاری سینمای ایران

ذره بین : از اسم فیلم بوی فیلمفارسی به مشام می رسه!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها