صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تیفانی هدیش به آزار جنسی متهم شد!

تیفانی هدیش به آزار جنسی متهم شد!

Tiffany Haddish Sued In Molestation Case

«تیفانی هدیش» و «اریز اسپیرز» به آزار جنسی دو کودک متهم شدند. «دیلی بیست» گزارش داده است که دو شاکی ناشناس این کمدین‌ها را به آزار جنسی به دو کودک در سال ۲۰۱۳ برای فیلمبرداری یک اسکچ طنز متهم کرده‌اند. این شاکیان در آن زمان هفت و چهارده ساله بوده‌اند.

«اندرو برتلر» وکیل هدیش با انتشار بیانیه‌ای می‌گوید: «مادر شاکی از چندین سال قبل در تلاش است این ادعای ساختگی را علیه خانم هدیش مطرح کند.» او اضافه می‌کند که این مادر و دختر بزرگسالش با پیامد‌های این «عمل بیهوده» مواجه خواهند شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما،  «دیلی بیست» آمده است که مادر شاکی در سال ۲۰۱۹ برای یک مصالحه مذاکره کرده است اما شکایت جدید از سوی قربانیان مطرح شده نه مادر آن‌ها. یکی از شاکیان می‌گوید: «فقط می‌خواهم به عنوان یک بزرگسال به برادرم بگویم: «متأسفم که نتوانستم در آن زمان از تو محافظت و پشتیبانی کنم. اما این شکایت نشان می‌دهد که امروز حامی تو خواهم بود.»

در بخش دیگری از گزارش ادعا شده است که یکی از قربانیان برای بازیگری ۱۰۰ دلار دریافت کرده است. هدیش یک سال بعد دوباره با مادر تماس می‌گیرد تا ویدیوی دیگری فیلمبرداری کند. عنوان ویدیوی دوم «از نگاه یک پدوفایل» (Through a Pedophile’s Eyes) گزارش شده است.

هدیش ۴۲ ساله که سابقه بازی در فیلم‌های «سفر دختران» (Girls Trip 2017)، «مدرسه شبانه» (Night School 2018) و «شمارنده کارت» (The Card Counter 2021) را دارد، اخیراً گفته بود که می‌ترسد دوباره بی‌خانمان شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها