صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بازی رضا عطاران در فیلمی با نام « شیطان شلوار لی می پوشد »

بازی رضا عطاران در فیلمی با نام « شیطان شلوار لی می پوشد »

cac7970b3706f9435a855082c702dd9d

 

علی عطشانی کارگردان جوان سینمای ایران که آخرین ساخته سینمایی اش با عنوان «تلفن همراه رییس جمهور» نتوانسته مجوز پخش در سینماها را پیدا کند این روزها مراحل پیش تولید تازه ترین فیلمش را می گذراند. فیلمی که با گرته برداری از عنوان یک فیلم هالیوودی «شیطان شلوار لی می پوشد» نام گرفته است.

منبع گرته برداری عطشانی یک فیلم هالیوودی با نام «شیطان پرادا می پوشد» محصول ۲۰۰۶ است که کارگردانی آن برعهده «دیوید فرانکِل» بوده و «مریل استریپ»، «آن هاتاوی» و «امیلی بلاونت» نقشهای اصلی آن را ایفا می کردند. داستان کمیک «شیطان پرادا می پوشد» درباره دختر جوانی بود که بعد از مسافرت به نیویورک به عنوان دستیار یک سردبیر کاملا جدی به کار مشغول می شد.

فیلمنامه «شیطان شلوار لی می پوشد» را پیمان عباسی نوشته و تهیه کنندگی کار هم برعهده حمید اعتباریان تهیه کننده کمدی خوش ساخت «سن پطرزبورگ» است. در طرح اولیه فیلمنامه این کار با مردی روبروییم که می خواهد خودکشی کند و شیطان در نقش یک زن از او درخواست می کند تا ۶ آرزو کند تا در پایان روحش را به او هدیه کند! چنان که «بانی فیلم» گزارش داده بناست نقش اصلی این فیلم توسط کمدین شناخته شده این روزهای سینمای ما رضا عطاران ایفا شود؛ سینماگری که اولین ساخته سینمایی اش «خوابم می آد» توانسته اکران ۹۱ را از رکود مزمن اش تا حدی هم شده، برهاند.

با صدور پروانه ساخت این فیلم شهریور ماه کلید می خورد. لیلا اوتادی دیگر بازیگر فیلم است. فیلم عطشانی ۴ بازیگر اصلی دیگر دارد که به زودی انتخاب خواهند شد. به گفته حمید اعتباریان تهیه کننده این پروژه تاکنون حضور علیرضا شمس شریفی به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه ریز در فیلم قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده بقیه عوامل پشت دوربین نیز انتخاب شوند.

شبکه ایران

ذره بین : این فیلم هم برای خودش عالمی دارد، اولش گفتند اوتادی امتیاز فیلمنامه را خریده اما بعدش تو زرد از آب در اومد و…

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها