صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سلبریتی هایی که میانه خوبی با حمام ندارند! + تصاویر

سلبریتی هایی که میانه خوبی با حمام ندارند! + تصاویر

رابرت پتینسون

حمام کردن بیش از اندازه ممکن است موها را چرب تر و پوست را خشک کند و حتی سلامت باروری را تحت تأثیر قرار دهد. و گرچه عادت داریم سلبریتی ها را همیشه با ظاهری بی عیب و نقص ببینیم، اما بسیاری از آن ها خود اذعان کرده اند که معتقدند ضرر زیاد حمام کردن ممکن است بیشتر از نفع آن باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در حقیقت، بعضی از ستاره های محبوب ما روزها بدون حمام سر می کنند و برخی از آن ها هم تنها قسمت های خاصی از بدن خود را می شویند.

در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون فکر نمی کند لازم باشد هر روز موهای خود را بشوییم. در حقیقت، او خود اذعان کرده تقریباً هفته ای یک بار موهای خود را می شوید. در مصاحبه ای وقتی از او سؤال شد که آیا پیش آمده که ۶ روز موهای خود را نشسته باشد، در پاسخ گفت: «احتمالاً. نمی دانم. لزومی به شستن موها نمی بینیم.»

کریستن بل

کریستن بل

کریستن بل معتقد است تا زمانی که بدن بوی بدی نگرفته، نباید حمام کرد.

او دراینباره گفته: «من دوست دارم منتظر آن بوی بد بمانم. وقتی آن بو را حس کنید، یعنی بدن تان دارد به شما می گوید که وقت تمیز کردنش رسیده. یک نشانه ی هشداردهنده است. البته درواقع چیزی جز باکتری نیست. وقتی سر و کله ی باکتری ها پیدا شود خودتان متوجه می شوید که وقت حمام رفتن است. من منتظر آن بوی بد می مانم.»

شارلیز ترون

شارلیز ترون

شارلیز ترون به استایل مسحورکننده اش مشهور است، اما او ادعا می کند که می تواند یک هفته بدون حمام سر کند. او در اینباره گفته: «من دختر سرسختی ام و می توانم یک هفته حمام نکنم. مشکلی با آن ندارم.»

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

پاهای ما روزانه نزدیک به یک لیتر عرق تولید می کند، به همین دلیل بهتر است هر بار که حمام می کنید، پاهای خود را هم بشویید. اما تیلور سوئیفت لزومی به این کار نمی بیند. او در مصاحبه ای گفته پاهایش را همیشه در حمام نمی شوید چون آن ها را تیغ می زند و معتقد است که کرم های مخصوص اصلاح موهای زائد مانند صابون هستند.

شایا لباف

شایا لباف

بسیاری از بازیگران به خاطر نقش که بازی می کنند، تغییرات زیادی در خود ایجاد می کند و شایا لباف هم از این قاعده مستثنی نیست. او برای فرو رفتن در نقش خود در فیلم «خشم» (Fury) هفته ها بدون حمام سر صحنه ی فیلمبرداری حاضر می شد.

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال معتقد است که هر روز حمام نکردن برای پوست بهتر است. او در اینباره گفته: «هر چه می گذرد، بیشتر اعتقاد پیدا می کنم که لزوم چندانی به حمام کردن نیست. قویاً معتقدم که اگر خوش رفتار باشی اما بوی بدی بدهی به هیچ جا نمی رسی. اما در عین حال فکر می کنم حمام نکردن هم به حفظ پوست کمک می کند و بدن ما به طور طبیعی خودش را تمیز کند.»

اشتون کوچر

اشتون کوچر

اشتون کوچر و همسرش میلا کونیس می گویند تا فرزندان شان ظاهر کثیفی پیدا نکنند آن ها را به حمام نمی برند. کوچر گفته خود هم هر روز تمام بدنش را نمی شوید. او در اینباره گفته: «من زیر بغل و بین پاهایم را هر روز می شویم. فقط همین قسمت ها.»

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان هر ۵ روز یک بار موهای خود را می شوید. او در اینباره گفته: «من موهایم را هر روز نمی شویم. روز اول موهایم خوش حالت اند. روز دوم کمی حالت ژولیده پیدا می کنند. روز سوم آن ها را اتو می کشم چون برای این کار موها باید کم چرب باشند. روز چهارم دم اسبی شان می کنم. روز پنجم هم که دیگر وقت شستن آن ها است.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها