صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : پاسخ تند رضا کیانیان به صحبت های حمید رسایی / اصلاً در عمرت «کار» کردی!؟

پاسخ تند رضا کیانیان به صحبت های حمید رسایی / اصلاً در عمرت «کار» کردی!؟

رضا کیانیان - حمید رسایی

انصاف نیوز نوشت: حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس، در یک برنامه، از دستگاه قضایی انتقاد کرد که چرا با علی دایی، یحیی گل محمدی و رضا کیانیان برخورد نمی‌کند. 

رضا کیانیان برای پاسخ به این برخورد، یادداشتی نوشته است که به شرح زیر است:

ببین خودت سر شوخی رو وا کردی!

البته من شوخی نمی‌کنم. جدی میگم.

۱. من افتخار می‌کنم نامم در کنار بزرگترین فوتبالیست‌های وطنم برده بشه.

۲. وقتی می‌خوای نام کسی رو ببری یاد بگیر درست صحبت کنی. «این» خطاب به چیز است نه انسان. «این» رو احتمالاً در فرهنگ جمع خودتون زیاد مصرف می‌کنید. قولی هست که می‌گوید: کافر همه را به کیش خود پندارد.

۳. دروغ‌های مرا بشمار. البته اگر می‌توانی! اگر هم نتوانی از تو شکایتی نمی‌کنم.

۴. ذهن تو فقط با بگیر و ببند آشناست نه گفتگو. برای همین است که فقط با سفارشِ بگیر و ببند این و آن، می‌توانی خودت را مطرح کنی! چون استدلال نداری. حتا سفسطه هم نمی‌دانی.

۵. فقط دشمنی بلدی. چون هیچ گاه از دوستی و مهر، کسی از تو نشنیده. حتا وقتی نمایندهٔ مردم بودی. فقط مخالفت و نهی و بستن و قلع و قمع بلد بودی و هستی.

من که با تو و امثال تو کاری ندارم. چون لزومی نمی‌بینم. ولی چون مدتی مطرح نبودی و دوست داشتی با دشمنی با بزرگان فوتبال مطرح شوی، من هم نام تو را نمی‌برم ولی ویدیوات را می‌گذارم تا مطرح شوی، حالت خوب بشه و برگردی به همان جایی که از آن آمده بودی

۶. راستی هیچ وقت توضیح ندادی چرا شورای نگهبان صلاحیت‌ات را رد کردند؟

۷. اصلاً کسی از تو چیزی پرسیده بود که خودت رو انداختی وسط؟ راستی کجا هستی؟ چه می‌کنی؟

درآمدت از کجاست؟ فقط همان مقرری که مجلس می‌دهد؟ قبل‌اش از کجا پول در میاوردی؟ با کدام کار؟ خیلی دوست دارم بدونم. اصلاً در عمرت «کار» کردی؟ بدان که دشمنی ورزیدن را من «کار» نمی‌دانم و در هیچ دائرة المعارفی هم نخواندم.

۸. نام مخالفانت را به خوبی می‌دانی. اما تو که ادعا داری درس خدا شناسی خواندی! چند تا از اسامی خداوند متعال را از هزار اسم بلدی؟ من بلد نیستم. ادعایی هم ندارم.

۹. از آیات قرآن چی بلدی؟

چقدر قرآن خواندی؟ می‌دانی که قرآن چند تا سوره دارد؟ می‌دانی که تمام سوره‌ها با نام «خداوند بخشنده و مهربان» شروع می‌شود؟ فقط یکی سوره این سر لوحه را ندارد که سورهٔ مبارکه توبه باشد که به دردت می‌خورد. البته همان سوره مبارکهٔ توبه هم سر لوحهٔ دشمنانه‌ای ندارد. تو به کدام قرآن معتقدی؟

 

حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس، در برنامه‌ای، از دستگاه قضایی انتقاد کرد که چرا با علی دایی، یحیی گل محمدی و رضا کیانیان برخورد نمی‌کند. 

رسایی در بخشی از حرف‌های خود می‌گوید: «من که سعی می‌کنم اخبار شبکه‌های اجتماعی رویم اثر نگذارد وقتی صحبت‌های دایی و امثالهم را می‌بینم به خود می‌گویم اگر او دروغ می‌گوید پس چرا کسی در گوش او نمی‌زند؟»

او همچنین در ادامه می‌افزاید: «علی کریمی همه اموالش را فروخته و رفته، اما علی دایی، یحیی گل‌محمدی و رضا کیانیان که هستند. چرا کسی در گوش آنها نمی‌زند؟»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها