صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : واکنش های متفاوت به آخرین ساخته ترنس مالیک در جشنواره فیلم ونیز

واکنش های متفاوت به آخرین ساخته ترنس مالیک در جشنواره فیلم ونیز

To-the-Wonder

 

جدیدترین ساخته «ترنس مالیك»، كارگردان برنده ی نخل طلا در جشنواره ی ونیز به روی پرده رفت.

فیلم «بسوی شگفتی» آخرین ساخته ی «ترنس مالیك» روز گذشته (یكشنبه) در بخش رقابتی شصت ونهمین جشنواره فیلم ونیز با استقبال خوب مخاطبان همراه شد.

پس از نمایش فیلم، عوامل تولید فیلم «بسوی شگفتی» بدون حضور «ترنس مالیك»، «بن افلك» و «خاویر باردم» ـ بازیگران اصلی فیلم ـ در كنفرانس مطبوعاتی شركت كردند.

در این كنفرانس خبری «الگا كوریلنكو»، بازیگر نقش اول زن این فیلم و «رومینا مونولو»، بازیگر ایتالیایی به پرسش های حضار پاسخ دادند.

تهیه كنندگان فیلم «بسوی شگفتی» نیز در این كنفرانس مطبوعاتی به چندین نقطه مبهم در داستان این فیلم پاسخ دادند و از استقبال خوب مردم از فیلم «درخت زندگی» ابراز خرسندی كردند و به وجود ایده های نو در فیلم جدید ترنس مالیك اشاره كردند.

روز اول نمایش این فیلم با بازخورد نامناسب مخاطبین روبه رو شد و بسیاری از مردم از داستان مبهم این فیلم ابراز نارضایتی كردند. در حالیكه با استقبال خوب منتقدین همراه شده بود.

فیلم «بسوی شگفتی» نگاهی به یك سری روابط ظریف رمانتیك در پاریس و «اوكلاهاما» می پردازد. تاكنون تاریخ اكران فیلم «بسوی شگفتی» در آمریكا اعلام نشده است، اما شركت توزیع كننده ایتالیایی این فیلم از اكران آن در در زمستان خبر داد.

نمایش فیلم «بسوی شگفتی» در كنار فیلم «استاد» ساخته «پائول توماس اندرسون» یكی از برترین فیلم های اكرانی ساخته شده در آمریكا در تاریخ ۶۹ ساله جشنواره ونیز است.

ایسنا

ذره بین : پرده دوم « درخت زندگی » شروع شد، فیلمی که مردم خوششان نمی آید اما منتقدین حال می کنند باهاش!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها