صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : پوستر جدیدترین فیلم محمدرضا گلزار چیزی در حد فاجعه!

پوستر جدیدترین فیلم محمدرضا گلزار چیزی در حد فاجعه!

to-va-man-9a

 

در شرايطي كه سينماي جهان و در كنارش سينماي ايران در حد بضاعتش مي‌كوشد تازه‌ترين امكانات و ابتكارات خلاقه را براي تبليغ فيلم‌ها به كار بگيرد، تماشاي پوسترهاي فيلم تازه محمدرضا گلزار و ساخته محمد بانكي از عجيب‌ترين اتفاق‌هاي ممكن است.

كيفيت به‌شدت ضعيف، بدويت و ابتدايي‌بودن ايده و اجراي اين طرح‌ها هر بيننده‌اي را ياد آثار نيم قرن پيش و نرم‌افزارهاي دوران داس و ويندوز 3.1 مي‌اندازد! عكس‌ها، رنگ‌بندي، چيدمان و گرافيك نازل و سخيف پوسترها ظاهراً حكايت از تلقي سازندگان فيلم از مقوله سينما و هنرهاي تصويري و تبليغات امروز جهاني مي‌دهد، آن‌هم در دوراني كه پديده‌ي اينترنت در هر اتاقكي در كشور امكان دسترسي به نمونه‌ها و حتي امكان ساخت و اجراي هر تبليغ روزآمدي را فراهم مي‌كند.

اکران تازه‌ترین فیلم محمدرضا گلزار با عنوان «تو و من» اين هفته در سینماهای تهران و تعدادی از شهرستانها آغاز و پوسترهايش هم در همين سايت شبكه ايران رونمايي شده است. کارگردانی فیلم برعهده محمد بانکی است که پیش از این «دو خواهر» را هم با حضور گلزار و شاكردوست ساخته بود. الناز شاکردوست در این فیلم نقش مقابل گلزار را ایفا می‌کند و شیرین بینا و بهنوش بختیاری دیگر بازیگران فیلم هستند.

آزادی، پردیس زندگی، پردیس کیان، پردیس ملت،کارون، ماندانا، ایران، اریکه، پارس، بهمن و فرهنگ از جمله سینماهای نمایش دهنده «تو و من» هستند

 با سپاس از تارنمای شبکه ایران

ذره بین : به خدا دوران داس هم اینجوری پوستر چاپ نمی کردند!

to-va-man-4l

to-va-man-3l

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها