صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : تهیمنه میلانی:من عضو فیسبوک نیستم!

تهیمنه میلانی:من عضو فیسبوک نیستم!

milani-45k

اين روزها تصویری منسوب به صفحه فیسبوک تهمینه میلانی کارگردان زن سینمای ایران در تعدادی رسانه افراطی منتشر شده و همین تصویر بهانه‌ای شده برای توهین و تهدید نسبت به میلانی. میلانی از این مساله سخن می‌گوید که اصلا روحش هم از چنین ماجرایی خبر ندارد. بخشهایی از گفته‌های میلانی را در ادامه می‌خوانید:

واقعا باعث حیرت است

من اصلا عضو فیسبوک نیستم که بخواهم از طریق آن مطلبی را منتشر کنم ضمن اینکه مگر آزار دارم به شخص یا اشخاصی توهین کنم. واثعا باعث حیرت است که گروهی در خلوت خود نشسته و با ساختن صفحه فیسبوک به نام من از این وسیله برای زیر سوال بردن شخصیت من استفاده می‌کنند.

اگر کارشان را اخلاقی می‌دانند به آن ادامه دهند

متاسفانه این دفعه اول نیست که چنین اتفاقی می‌افتد و پیش از این هم دیده بودیم که یک سری از عکسهای خصوصی من منتشر شده بود و همین عکس‌ها باعث ایجاد مجالی شد برای توهین به من. به آن‌ها که جریان اخیر را برنامه ریزی کرده‌اند هم می‌گویم اگر کارشان را اخلاقی می‌دانند به آن ادامه دهند.

به من تهمت می‌زنند که با سبزهای آلمان بوده‌ام

من اصلا آدمی اهل توهین نیستم و محال است حتی آنهایی که به لحاظ اندیشه مخالف من هستند را مورد توهین قرار دهم. متاسفانه جریانی در سینما شکل گرفته که ابتدا دم از فحشا در سینما زده و بعد هم به من تهمت این را می‌زنند که با سبزهای آلمان بوده یا با بنیاد سوروس ارتباط دارم در صورتی که روح من هم از این ماجرا‌ها خبر ندارد.

ذره بین : شما که خیلی مهربانید خانم میلانی، بر منکرش لعنت!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها