صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ساخت دنباله سریال اسپارتاکوس (Spartacus) تایید شد

ساخت دنباله سریال اسپارتاکوس (Spartacus) تایید شد

spartacus- اسپارتاکوس

ساخت سریال جدید اسپارتاکوس (Spartacus) با سناریوی «چه می‌شد اگر» (What If) که شامل بازگشت یک شخصیت اصلی بوده، تأیید شده است.

با وجود کشته شدن قهرمان اصلی سریال، انتظار زیادی برای سریال جدید وجود دارد. با این حال، ساخت سریال تحت تأثیر اعتصابات اخیر هنرپیشگان و نویسندگان آمریکایی قرار گرفت.

روزیاتو، شبکه استارز، رسماً سفارش ساخت این سریال به نام اسپارتاکوس: خانه آشور (Spartacus: House of Ashur) را داده که شامل بازگشت شخصیت آشور با بازی نیک تارابای است. این سریال، سناریوی «چه می‌شد اگر» داشته که نتیجه‌ای متفاوت را متصور می‌شود.

در سناریوی جدید، تارابای جان سالم به در برده و برای کمک به دستگیری اسپارتاکوس، به عنوان جایزه، مدرسه گلادیاتورهای خودش را خواهد داشت. توضیحات رسمی سریال را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید:

سریال اسپارتاکوس: خانه آشور این سؤال را مطرح می‌کند: اگر آشور در پایان سریال اسپارتاکوس: انتقام (Spartacus: Vengeance) در کوه وزوویوس نمی‌مرد چه می‌شد؟ و اگر در ازای کمک به رومیان برای کشتن اسپارتاکوس و پایان دادن به شورش بردگان، مدرسه گلادیاتوری را که زمانی متعلق به باتیاتوس بود به او هدیه داده بودند چه؟

هر چقدر هم که این افشاگری جدید غیرمنتظره باشد، نه‌تنها یک فرضیه جذاب دارد، بلکه می‌توانیم شاهد بازگشت آن نوع اکشنی باشیم که باعث موفقیت چشمگیر فصل اول این سریال شده بود.

در حالی که فصل‌های آخر، مبارزه اسپارتاکوس علیه رومی‌ها و شورش برده‌های جاه‌طلب او را به تصویر می‌کشید، سریال اسپارتاکوس: خون و شن (Spartacus: Blood and Sand) که اولین سری این مجموعه بوده، عمدتاً در دنیای نبرد‌های گلادیاتور‌ها و بازی‌هایی که در عرصه‌های رومی اتفاق می‌افتند، جریان داشت.

بازگشت آشور به عنوان دومینوس مدرسه گلادیاتوری خود، امکان بازیابی جذابیت‌های اولین سری از این مجموعه را فراهم می‌کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها