صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : درگذشت ابوالفضل پورعرب تکذیب شد / پویا پورعرب : پدرم از این شایعه خبر ندارد!

درگذشت ابوالفضل پورعرب تکذیب شد / پویا پورعرب : پدرم از این شایعه خبر ندارد!

4627878

پویا پورعرب فرزند ابوالفضل پورعرب در واکنش به انتشار شایعه درگذشت پدرش در رسانه ها تأکید کرد: این خبر کذب محض است و هنوز هم نگذاشته ایم پدرم از این شایعه مطلع شود.

فرزند ابوالفضل پورعرب درباره شایعه منتشر شده مبنی بر درگذشت پدرش به خبرنگار مهر گفت: احمد میرعلایی به عنوان مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی صبح امروز این شایعه را از خودش منتشر کرد و هیچ تماسی مبنی بر صحت و سقم آن با ما نداشت.

وی افزود: من خود بعد از انتشار این شایعه با آقای میرعلایی تماس گرفتم و پیگیر منبع خبر شدم. صددرصد از نظر قانونی پیگیر انتشار این خبر هستیم.

پورعرب تأکید کرد: البته مطمئن نیستیم منبع اصلی خبر آقای میرعلایی بوده است و یا فرد دیگری این خبر را در اختیار وی قرار داده است اما قطعاً از نظر قانونی پیگیر منبع انتشار این شایعه هستیم. نمی توان صرفاً به خبر یک خبرگزاری استناد کرد که مدعی شده است منبع اصلی این خبر مدیرعامل فارابی است.

فرزند این بازیگر باسابقه و مطرح سینمای ایران درباره وضعیت جسمانی ابوالفضل پورعرب و آمادگی وی برای گفتگو با رسانه ها در این خصوص تأکید کرد: پدرم به هیچ وجه در این باره صحبت نمی کند چراکه ما هنوز اجازه نداده ایم حتی از این شایعه مطلع شود.

خبرگزاری مهر

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها