صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جورج کلونی در دادگاه برلوسکنی حاضر خواهد شد

جورج کلونی در دادگاه برلوسکنی حاضر خواهد شد

58452155

برلوسکونی متهم به پرداخت وجوه نقدی و جواهرات به کریمه المحروق است؛ رقصنده ای که در هفده سالگی و با نام مستعار «روبی دزد قلبها» در مهمانی های موسوم به «بونگا بونگا» این سیاستمدار حضور می یافت.

المحروق رابطه مستقیم با برلوسکونی را انکار کرده اما دادستان را در جریان «صحنه هایی تا لبه بی شرمی» در خانه ای واقع در میلان و متعلق به برلوسکی گذاشته است. او همچنین ادعا کرده که کلونی را در یکی از این مهمانی ها دیده است.

کلونی که پیش از این حضور در این مهمانی را انکار کرده، قرار است جمعه آینده به عنوان شاهد در دادگاه حاضر شود. وکلای برلوسکونی تلاش می کنند تا با شهادت کلونی، اظهارات المحروق را بی اعتبار کنند.

کلونی سال گذشته گفته بود که با تیم قضایی برلوسکونی صحبت کرده است و خوشحال می شود که شهادت خود را در دادگاه تکرار کند. دوست قبلی کلونی، الیزابتا کانالیس، نیز به دادگاه فراخوانده شده است.

این هنرپیشه سرشناس هالیوودی پیش از این گفته بود که شبی را در خانه برلوسکونی در رم گذرانده است. شبی که او «یکی از شگفت انگیزترین شامگاه های زندگی اش» خوانده بود. کلونی در آن زمان برای ملاقات با برلوسکونی، نخست وزیر وقت ایتالیا، به آن کشور سفر کرده بود تا درباره مسائل دارفور[سودان] رایزنی کند. او به منزل برلوسکونی دعوت شد و به گفته خودش شب را در تختخوابی که ولادیمیر پوتین به برلوسکونی هدیه داده بود گذراند. همانجا بود که از او برای حضور در مهمانی دعوت شد که به دلیل مشغله نپذیرفت.

برلوسکونی خطابه غافلگیر کننده ای در دادگاه روز جمعه داشت و هر گونه «ارتباط نزدیک» با المحروق را رد کرد و وجود «صحنه هایی با ماهیت جنسی» را در مهمانی هایش بی اساس خواند.

برلوسکونی همچنین فشار آوردن بر پلیس به منظور آزاد کردن المحروق در ماه می 2010 را رد کرد. المحروق در آن زمان به خاطر سوء ظن پلیس نسبت به ارتکاب او به سرقت بازداشت شده بود.

کافه سینما

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها