صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : استعفای دسته جمعی سازندگان فیلم جنجالی « لاله »

استعفای دسته جمعی سازندگان فیلم جنجالی « لاله »

13910507000176 PhotoA

با استعفای دسته‌جمعی عوامل پروژه «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد، «پروانه پرتو» جایگزین «علیرضا سبط احمدی» برای تهیه این فیلم شد.

به دلیل عدم هماهنگی‌ها و ‌پیشرفت کار و همچنین نبود آینده‌ای ‌روشن برای تولید فیلم «لاله»، عوامل این پروژه دسته‌جمعی ‌استعفای خود را به «شفیع آقامحمدیان» مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و سرمایه‌گذار پروژه و همچنین «جواد شمقدری» رئیس سازمان سینمایی اعلام کردند. این استعفا ده روز گذشته انجام شده اما از تهیه‌کننده خواسته شد تا مشخص شدن جایگزین خود صبر کند.

بنا براین گزارش، «پروانه پرتو» تهیه‌کننده جدید این پروژه، جایگزین علیرضا سبط‌احمدی می‌شود.

علیرضا سبط احمدی (تهیه‌کننده)، محمدرضا نجفی (مدیر تولید)، ایرج رامین فر (طراح صحنه، نغمه نظری (برنامه ریز)، مرتضی کریمی (مدیر تدارکات)، سحر صباغ سرشت (مسئول هماهنگی و جانشین تولید)، علی عابدینی (طراح لباس)، تورج اصلانی (مدیر فیلمبرداری) و ایرج حبشی (دستیار کارگردان) همگی استعفای خود را اعلام کردند. در این پروژه با هیچ یک از بازیگران قراردادی منعقد نشده بود‌.

«لاله» با بودجه میلیاردی و زیر نظر مستقیم رئیس سازمان سینمایی و به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد قصد دارد تا زندگینامه یک زن راننده مسابقات رالی را روایت کند.

امروز نیز فارس خبر داد دومین پروژه میلیاردی سال را «روح‌الله شمقدری» (برادر جواد شمقدری، رئیس سازمان سینمایی) با بودجه‌ای 7.5 میلیارد تومانی می‌سازد

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها