صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ژان کلود ون دام در « بی مصرف ها 3 » هم حضور خواهد داشت

ژان کلود ون دام در « بی مصرف ها 3 » هم حضور خواهد داشت

13910802000255 PhotoA

تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم اکشن، ماجراجویانه و دلهره‌آور «بی‌مصرف‌ها» رسما قرارداد همکاری با ژان کلود ون دم را برای حضور وی در سومین قسمت آن امضا کردند.

این بازیگر اروپایی‌تبار در حالی در قسمت سوم این فیلم بازی می‌کند که کاراکتر وی در پایان قسمت دوم به دست کاراکتر سیلوستر استالونه به قتل رسید.

به همین دلیل است که اهل فن و تحلیل‌گران سینمایی این پرسش را مطرح می‌کنند که ژان کلود ون‌ دم در قسمت سوم، در چه نقشی ظاهر خواهد شد.

این بازیگر در دومین قسمت فیلم – که حدود دو ماه قبل به روی پرده سینماهای جهان رفت. در نقش کاراکتر منفی قصه به نام ویلن بازی کرد.

او پس از سرقت یک بسته مهم از کاراکترهای مثبت قصه، تلاش می‌کند با دست یافتن به یک معدن غنی اورانیوم، ثروت کلانی به جیب بزند.

اما در پایان قصه فیلم، او پس از یک نبرد طولانی و سخت با کاراکتر بارنی راس (با بازی استالونه) به دست وی به قتل می‌رسد.

تهیه‌کنندگان فیلم در شرکت فیلم‌سازی میلینیوم فیلمز، در رابطه با نحوه حضور و نقش ژان کلود ون‌دم در قسمت سوم آن سکوت کرده‌اند.

اهل فن می‌گویند فقط دو راه برای بازگرداندن و‌ن‌دم به قصه قسمت سوم «بی‌مصرف‌ها» وجود دارد.

به گفته آن‌ها، کاراکتر دیلن باید در یک سری فلاش‌بک (بازگشت به گذشته) ظاهر شود، تا حضور او در فیلم قابل توجیه باشد.

در همین حال، این احتمال وجود دارد که تهیه‌کنندگان و فیلم‌نامه‌نویس فیلمیک برادر دو‌قلو برای او خلق کنند، تا بتواند با یک نام و کاراکتر تازهوارد ماجراجویی‌های قصه شود.

سیلوستر استالونه بازیگر اصلی فیلم که نویسنده فیلم‌نامه دو قسمت اول ودوم آن نیز هست، این روزها مشغول نگارش فیلم‌نامه قسمت سوم است.

این بازیگر هم در رابطه با نوع حضور ژان کلود ون‌‌دم در سومین قسمت این اکشن پرفروش خود، سکوت اختیار کرده است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند، استقبال تماشاگران سینما از ژان کلوددن‌ دم در قسمت دوم فیلم، تهیه‌کنندگان آن را مجاب کرده که از وی برای حضوردر قسمت سوم آن دعوت کنند.

زمان شروع کار فیلم‌برداری «بی‌مصرف‌ها» و تاریخ اکران عمومی آن هنوز مشخصنشده است. قسمت اول و دوم فیلم توسط استالونه و سایمن وست کارگردانی شد.

هنوز معلوم نیست یکی از این دو امر کارگردانی قسمت سوم را به عهده می‌گیردیا نه. احتمال زیادی هم وجود دارد که یک کارگردان تازه برای ساخت قسمت سوماین فیلم انتخاب شود.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها