صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فحاشی تام هنکس در یک برنامه خانوادگی !

فحاشی تام هنکس در یک برنامه خانوادگی !

954753

روز جمعه ، تام هنکس در طول یک مصاحبه زنده تلویزیونی اشتباها” فحش داد.

الیزابت وارگاس ، مجری برنامه صبحگاهی ” صبح به خیر آمریکا “در برنامه روز جمعه خود با این بازیگر مشهور هالیوودی مصاحبه کرد و از او درباره فیلم جدیدش با نام ” اطلس ابر” سئوال کرد. تام هنکس در این فیلم نقش چند شخصیت را بازی می کند.

در طول این مصاحبه تلویزیونی وارگاس از هنکس درخواست کرد که لهجه انگلیسی یکی از شخصیتهای این فیلم را تقلید کند و قسمتی از دیالوگ این شخصیت را بگوید اما ظاهرا” کلمات بکار رفته در دیالوگ این شخصیت عمدتا” فحش بودند.

اما تام که اصلا” حواسش به این موضوع نبود قسمتی از دیالوگ این شخصیت را اجرا کرد و همینطور ادامه تا اینکه ناگهان بخودش آمد و متوجه شد که در این برنامه صبحگاهی خانوادگی نباید این کلمات را به زبان می آورد.

تام وقتی متوجه اشتباهش شد دستش را با تعجب روی دهانش گذاشت و شروع به معذرت خواهی گرد . او گفت:” آخ خدای من ، واقعا” متاسفم ، مرا ببخشید . سعی کردم در قالب این شخصیت بروم و اصلا” حواسم نبود که نباید این حرفها را اینجا بزنم . من قبلا” هرگز چنین اشتباهی نکرده بودم . من می خواهم همین جا از همه کودکان آمریکایی که الان این برنامه را تماشا می کنند عذرخواهی کنم …. دفعه بعدی که در این برنامه شرکت کنم حتما” از آنها درخواست می کنم مصاحبه مرا با ۷ ثانیه تاخیر پخش کنند . .. وای خدای من.”

پرتال افتاب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها