صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بازگشت ابوالفضل پورعرب به دنیای سینما

بازگشت ابوالفضل پورعرب به دنیای سینما

1513413

ا

بوالفضل پورعرب همان ستاره محبوب سال های نه چندان دور سینماست که در اتفاقی نادر چندی پیش شوخی تلخ درگذشتش تیتر یک بسیاری از رسانه ها را از آن خود کرد. غرض از این یادآوری، زنده کردن آن حاشیه ها نیست اما شاید جالب باشد بدانید پورعرب همین امسال و پس از سال ها دوری از جشنواره فجر احتمالاً با فیلم “پر سیاوشون” در جشنواره فجر امسال حضور خواهد داشت.

البته “پر سیاوشون” ابتدا به عنوان تله فیلم به کارگردانی مجتبی بیطرفان مقابل دوربین رفته بود و طبیعتاً به دلیل حذف بخش دیجیتال امکان حضور در جشنواره را نداشت اما پر کردن فرم جشنواره توسط عوامل فیلم می تواند نشان دهنده دورخیز آن ها برای کسب پروانه ۳۵ میلیمتری برای اکران فیلمشان باشد.

“پر سیاوشون” داستان زندگی پدر و دختری است که برای تحقیق در مورد گیاه پر سیاوشون به میمند شیراز سفر می کنند و در آن جا اتفاقات مختلفی برایشان رخ می دهد. در کنار ابوالفضل پورعرب بازیگرانی چون سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، شقایق نوروزی، مرتضی ضرابی و… در این فیلم بازی می کنند.

هنوز حضور این فیلم در بخش های اصلی جشنواره قطعی نیست اما در صورت پذیرش، می تواند در حکم بازگشت پورعرب به پرده سینماها باشد. آخرین حضور پورعرب در جشنواره فیلم فجر فیلم پرحاشیه “زم هریر” بود که تا به امروز هم فرصت اکران عمومی هم پیدا نکرده است.

 

کافه سینما

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها