صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : رمان ادبی « غرور و تعصب » را اینبار با حضور زامبی های آدمخوار در سینما ببینید!

رمان ادبی « غرور و تعصب » را اینبار با حضور زامبی های آدمخوار در سینما ببینید!

13910711000140 PhotoA

صنعت سینمای انگلستان قصه کتاب کلاسیک «غرور و تعصب» را با دنیای زامبی‌ها تلفیق می‌کند، تا یک فیلم جدید سینمایی تهیه و تولید کند.

این فیلم «غرور ، تعصب و زامبی‌ها» نام دارد و شرکت مستقل فیلم سازی پانوراما مدیا تهیه کننده آن است.

مسئولان این شرکت فیلم سازی از این درام دلهره آور به عنوان یکی از مطرح ترین و پر سر و صداترین محصولات سال آینده میلادی اسم می‌برند.

شرکت فیلم سازی تانالی پورتمن بازیگر جوان سینما به نام هندسام چارلی فیلمز هم در کار تولید این درام عجیب و غریب همکاری خواهد داشت.

نکته جالب این است که تهیه کنتنده «غرور ، تعصب و زامبی‌ها» ، قبل از شروع کار فیلم‌برداری اقدام به پیش‌فروش آن کرده‌اند.

فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را دیوید او راسل فیلم ساز مستقل و غیر متعارف سینما بر اساس قصه کتاب پر خواننده و پرفروش ست گراهام اسمیت نوشته است.

این کتاب که به همین نامه توزیع شده ،در بیش از 50 کشور جهان با استقبال اهالی کتاب خوان و منتقدان ادبی روبرو شد.

هنوز فیلم سازی برای انجام کار کارگردانی آن پیدا و انتخاب نشده است و مشخص نیست او راسل انجام این کار را بر عهده خواهد گرفت یا خیر.

در عین حال مشخص نیست آیا ناتالی پورتمن (که در کار تولید «غرور ، تعصب و زامبی‌ها» مشارکت دارد) به عنوان بازیگر هم با آن همکاری خواهد داشت یا نه.

قصه فیلم در قرن هجدهم میلادی در شهر لندن اتفاق می‌افتد و در آن کاراکترهای شسته و رفته و عصا قورت داده دوران ملکه ویکتوریا، با زامبی‌های آدم‌خوار رو در رو و درگیر می‌شوند.

ناتالی پورتمن برای تابستان سال جدید میلادی، قسمت دوم فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «تور» را روانه پرده سینماها می کند.

او سال قبل ،قسمت اول این فیلم را با موفقیت روی پرده سینماها داشت.

وی که تازه از بازی در فیلم جدید (و فعلا بدون نام ترنس مالیک فارغ شده) در سال 2010 اسکار بهترین بازیگر زن سال را برای درام دلهره آور «قوی سیاه» دریافت کرد.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها