صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : زرین سینمایی هفته ( شماره 15 )

زرین سینمایی هفته ( شماره 15 )

8823ershad

 

بخش « زرین هفته » بنا به دلایلی به مدت یکسال از سایت مووی مگ حذف شده بود. اما با رفع مشکلات مختصری که در بروز کردن این بخش وجود داشت، موفق شدیم این بخش را دوباره راه اندازی کنیم و امیدواریم که « زرین سینمایی هفته » طبق روال هفتگی خود بروز شود و دیگر هرگز شاهد حذف آن نباشیم.

با تشکر – مدیریت مووی مگ

 

Zarinلوح زرین هفته : اولین لوح زرین هفته را پس از یکسال بازنشستگی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت جدید اهدا می کنیم که همت به خرج داده و در حال صدور پروانه نمایش فیلمهای توقیف شده در سالهای گذشته است. فیلمهایی که کسی به درستی نمی داند هرکدامشان به چه دلیل توقیف می شوند در حالی که پروانه ساخت برای همگی آنها صادر شده است!

اما همینکه وزارت ارشاد دولت جدید به جای پرتاب کردن توپ به زمین طرف مقابل و رویه طلبکار بودن، نسبت به صدور پروانه نمایش فیلمهای توقیفی اقدام کرده خودش جای اهدای یک لوح زرین ویژه دارد. امیدواریم که این تصمیم درست و روند مثبتی که وزارت ارشاد در پی گرفته ادامه داشته باشد و فیلمسازان این مملکت که پای حرف هرکدام از آنها که می نشینید ، دلیل خانه نشینی شان را توقیف پی در پی فیلمهایشان توسط وزارت ارشاد عنوان می کنند، به سینما بازگردند.

بنابراین لوح زرین این هفته اهدا می شود به وزارت ارشاد که بالاخره ظاهراً اختلافات درونی را کنار گذاشته و در حال آشتی با سینماست و قرار هست فیلمهای توقیفی را یکی یکی روانه سینما کند.

 

68466تمشک زرین هفته : اولین تمشک زرین هفته پس از یکسال بازنشستگی تقدیم می شود به آن آقای فیلمنامه نویسی که پس از نمایش فیلم « گرگ وال استریت » در سینما ،به سمت اسکورسیزی که در همانجا بود یورش برد و سرش داد زد که : « خجالت بکش این چه فیلمیه تحویل ملت دادی!؟ »

اینکه فیلم جدید اسکورسیزی چه حال و هوایی دارد بماند، اما این چه رفتاری هست آخه ؟! حالا فیلم اسکورسیزی اصلاً فاجعه، قبول، اما این چه ” کولی ” بازی هست که در میاری آقای فیلمنامه نویس؟! ( گفته شده که این فرد فیلمنامه نویس بوده است ). حالا اگر « گرگ وال استریت » بر وفق مراد شما نبوده باید بلند شی بری یقه آقای اسکورسیزی رو بگیری بگی این چه فیلمیه ساختی!؟

در پایان ضمن تقدیر ویژه و اهدای دیپلم افتخار(!) به جناب استاد جمشید مشایخی به جهت اینکه اعلام کرده میخواهد به همراه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران یعنی آقای فتح الله زاده، به اسپانیا برود تا عذرخواهی رسمی خودش را از طرف ایرانیان مستقیما به گوش لیونل مسی برساند، تمشک زرین این هفته را تقدیم آن آقایی میکنیم که رفته یقه اسکورسیزی رو دم در آسانسور گرفته و بهش گفته : « شرم بر تو باد »

ershad6226

 

میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها