صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : تصویر تست گریم مسعود پاکدل برای بازی در نقش حسن روحانی / رئیس جمهور هم واکنش نشان داد!

تصویر تست گریم مسعود پاکدل برای بازی در نقش حسن روحانی / رئیس جمهور هم واکنش نشان داد!

112337 159

 

به گزارش مووی مگ به نقل از روزنامه صبا، دوشنبه شب عکسی از مسعود پاکدل در صفحات مجازی و صفحه شخصی خود این هنرمند منتشر شد که در آن عبداله اسکندری مشغول گریم او و تبدیل چهره‌اش به چهره دکتر حسن روحانی است. عکس نهایی هم اینقدر شبیه چهره رئیس‌جمهور است که بیننده را به اشتباه می‌اندازد.
برخی از سایت‌ها با انتشار این عکس نوشتند: «بر‌اساس شنیده‌ها مسعود پاکدل قرار بوده در یکی از قسمت‌ها در نقش حسن روحانی به ایفای نقش بپردازد که با صلاحدید داوود میرباقری این قسمت‌ها از سریال حذف گردیده است.»

قرار بود در قسمت 22 از گریم استفاده شود
اما پس از انتشار این خبر با مسعود پاکدل تماس گرفتیم تا صحت و سقم موضوع را جویا شویم. او در توضیح این عکس گفت: «این تصویر یک تست گریمی است که آقای اسکندری از روی چهره دکتر روحانی روی صورت من زدند. قرار نبود که من بازیگر این نقش باشم و تنها روی صورتم تست شد که ببینیم درمی‌آید یا نه؟! آقای میرباقری در نظر داشتند برای قسمت بیست و دوم چنین گریمی در کار توسط یکی از بازیگران باشد، اما در ‌‌نهایت از اجرا و انجام این کار منصرف شدند و مسئله منتفی شد.»

روحانی هم گریم را دید و گفت خوب شده

به پاکدل می‌گوییم که این طراحی گریم به خوبی درآمده و حیف است که از آن در پروژه‌ای استفاده نشود. او در پاسخ به ما گفت: «بله، کار آقای اسکندری واقعاً خوب است و شاید در پروژه‌ای هم استفاده کنیم. خود آقای روحانی هم اتفاقاً این تست را دیدند و گفتند خیلی خوب و شبیه شده است.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها