صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اقدام عجیب وزارت خارجه اسراییل در فیسبوک / اسکار بهترین بازیگر تعلق می گیرد به ایران!

اقدام عجیب وزارت خارجه اسراییل در فیسبوک / اسکار بهترین بازیگر تعلق می گیرد به ایران!

440808 999

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اقدامی تمسخرآمیز در صفحه فیس‌بوک خود نوشت که ایران برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار ۲۰۱۵ است.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اقدامی انفعالی برای جلب توجه افکار عمومی به تلاش‌های ضد ایرانی خود، اعلام کرد که اسکار بهترین بازیگر امسال را باید به ایران و حزب‌الله داد.

صفحه فیس‌بوک وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در این خصوص نوشت: «جایزه اسکار تعلق می‌گیرد به بهترین بازیگر، یعنی ایران».

رژیم صهیونیستی که با مذاکرات هسته‌ای غربی‌ها با ایران و توافق احتمالی با تهران بشدت مخالف است، در توضیح این موضع انفعالی و این جمله تمسخرآمیز نوشت که این جایزه به این دلیل به ایران تعلق می‌گیرد که «همچون کشوری صلح‌دوست نقش ایفا می‌کند و این در حالی است که قابلیت‌های اتمی دارد، هولوکاست را انکار می‌کند و تهدید می‌کند که یک کشور دیگر را نابود می‌کند».

در این صفحه همچنین، رژیم صهیونیستی، حزب‌الله لبنان را نیز به تمسخر گرفت و نوشت، جایزه بهترین بازیگر مکمل نیز به حزب‌الله تعلق می‌گیرد و دلیل آن «حمایت بی وقفه از دولت [بشار] اسد [رئیس‌جمهوری سوریه] است».

این رژیم تنها به حزب‌الله و ایران بسنده نکرد و در ادامه نوشت که جایزه بهترین فیلمنامه نیز به تشکیلات خودگردان به دلیل «بازنویسی تاریخ» تعلق می‌گیرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها