صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : نمایش “حوالی اتوبان” زودتر از موعد تمام شد

نمایش “حوالی اتوبان” زودتر از موعد تمام شد

نمایش “حوالی اتوبان” زودتر از موعد تمام شد
کارگردان فیلم سینمایی “حوالی اتوبان” از پایان اکران عمومی این فیلم در سینما آزادی خبر داد.
سیاوش اسعدی به خبرنگار مهر گفت: از چهارشنبه گذشته 25 اسفندماه نمایش فیلم “حوالی اتوبان” در سینمای سرگروه، سینما آزادی متوقف شده و فیلم دیگری در سالن یک این سینما روی پرده رفته است.
وی ادامه داد: آقای سعیدی پور مدیر این سینما به مکه سفر کرده اند و پیگیری من برای رسیدن به پاسخی معقول و منطقی برای این بی عدالتی به جایی نرسیده است. فیلم “حوالی اتوبان” از چهار اسفندماه تا چهارم فروردین ماه 90 قرارداد اکران دارد و اکران فیلمی دیگر در این مدت غیرقانونی است و امیدوارم به این موضوع رسیدگی شود.

این کارگردان افزود: در شرایطی که فیلم “حوالی اتوبان” اکران شده به اندازه کافی همه چیز نامطلوب و نامناسب هست و اجحاف بیشتر و بی عدالتی مضاعف به این فیلم چه معنایی دارد؟ امیدوارم مدیران سینمایی به وضعیت اکران این فیلم و بی قانونی که اتفاق افتاده رسیدگی کنند.

سیاوش اسعدی گفت: فیلم “حوالی اتوبان” تنها متعلق به من نیست، متعلق به همه دوستان و همکاران من است که تلاش کردند این فیلم ساخته شود و از کمک مادی و معنوی برای به سرانجام رسیدن این فیلم دریغ نکردند، من نسبت به این محبت ها احساس مسئولیت می کنم و نمی خواهم بیش از این حاصل این تلاش ها نادیده گرفته شود.

کارگردان “حوالی اتوبان” ادامه داد: این فیلم یک فیلم مستقل است، بدون کمک و حمایت هیچ کدام از نهادهای دولتی ساخته شده، تمام عوامل سهام داران این فیلم بودند و در آن سرمایه گذاری کردند. “حوالی اتوبان” در شرایطی نامطلوب روی پرده رفت، عملا سه شنبه ها که روز نیم بهای بلیت و فروش خوب سینماها است نداشتیم. با این همه کف فروش فیلم هنوز پایین نیامده و اگر به کف فروش توجه شود فیلم باید پنج هفته روی پرده بماند.

وی افزود: در مقایسه با فیلم هایی که پارسال در اسفندماه اکران شدند فروش”حوالی اتوبان” قابل توجه است و حتی نسبت به فروش فیلم های “طهران، تهران” و “محافظ” در سینما آزادی فروش این فیلم بهتر بوده، فیلم پتانسیل جذب مخاطب را دارد اما در اکران گرفتار شرایطی غیرعادلانه شده است.

اسعدی گفت: در اکران اسفندماه امسال هم “حوالی اتوبان” صدرنشین است، فیلم با توجه به شرایطی که دارد و آمار فروشش می‌توانست شامل ارفاق در اکران شود.

فیلم سینمایی “حوالی اتوبان” به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی بعد از جشنواره فیلم فجر اکران عمومی شده است. نورا هاشمی، گلچهره سجادیه، شهاب حسینی و بهناز جعفری بازیگران این فیلم هستند

منبع خبرگزاری مهر
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها