صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : دومین آزمون سینمایی مووی مگ آغاز شد/ آیا از اطلاعاتتان درباره « نابودگر 2 : روز داوری » اطمینان دارید؟!

دومین آزمون سینمایی مووی مگ آغاز شد/ آیا از اطلاعاتتان درباره « نابودگر 2 : روز داوری » اطمینان دارید؟!

42e5

آزمونی که اینبار برای همراهان گرامی مووی مگ در نظر گرفته ایم درباره فیلم « نابودگر 2 : روز داوری » می باشد.

« نابودگر 2 : روز داوری » فیلمی اکشن – تخیلی به کارگردانی جیمز کامرون می باشد. « نابودگر 2 : روز داوری » در نظرسنجی های مختلف به عنوان یکی از برترین فیلمهای اکشن تاریخ سینما برگزیده شده و در عرصه جلوه های ویژه نیز اثری پیشرو در تاریخ سینما محسوب می شود.

آیا فکر می کنید که یکی از طرفداران « نابودگر 2 : روز داوری » هستید و امکان ندارد بتوانید به سوالی درباره این فیلم پاسخ ندهید؟ پس به چالش آزمون سایت مووی مگ درباره این فیلم بپیوندید و اطلاعات خودتان درباره فیلم محک بزنید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

 

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » اینجا کلیک کرده یا از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید.

 quiz3tt

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها