صفحه اصلی > زوم سینمای جهان : نقد و بررسی فیلم قرض گرفته شده ( Something Borrowed )

نقد و بررسی فیلم قرض گرفته شده ( Something Borrowed )

1

1- کسی در فیلم حضور دارد  که من بشناسم؟!

کیت هادسون که سالها پیش بازی تحسین برانگیزش در تقریبا مشهور سبب شد تا کاندید دریافت اسکار شود ، در قرض گرفته شده حضور دارد.

2- داستان فیلم درباره چیست ؟

ریچل ( جنیفر گودوین )  یک وکیل با استعداد و موفق است که مدت هاست با دارسی ( کیت هادسون )  دوست است و دوستان بسیار نزدیک و صمیمی برای یکدیگر به حساب می آیند تا اینکه …

3- بازیگران فیلم چه کسانی هستند؟

Ginnifer Goodwin ،Kate Hudson ،Colin Egglesfield  ،John Krasinski  ،John Krasinski  ،Steve Howey ، Ashley Williams

4- کارگردان کیست ؟ 2

لوک گرینفیلد که جمعاً تا به امروز 9 فیلم ساخته. از بین فیلمهای نه چندان مطرح اش شاید فیلمهای حیوان ( با بازی رابی اشنایدر ) و دختر همسایه ( با بازی اِلیشا کاتبرت ) را دیده باشید.

5- خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه کنند؟

دیالوگ های فیلم مناسب افراد کم سن و سال نیست اما در حدی هم نیست که نگرانش باشید. تنها نکته ایی که خانواده ها باید به آن توجه کنند این است که مصرف مشروبات الکلی در سرتاسر فیلم وجود دارد که تماشای آن برای نوجوان ها مناسب نیست.

6- نکات مثبت فیلم ؟

بازی خوب کیت هادسون. کیت هادسون در قرض گرفته شده به تنهایی توانسته تمام بار فیلم را بر دوش بکشد و در نقش یک زن همیشه الکلی ، بدرخشد.

7- نکات منفی فیلم ؟

شخصیت های فیلم ( به جز دارسی )  عمق ندارند و بیش از حد مقوایی هستند !. مشکل دیگر قرض گرفته شده ، دنیایی است که شخصیت ها در آن سِیر می کنند،3 در فیلم ظاهرا هیچ کس مشکل  دیگری به جز ازدواج و رسیدن به وصال یار ندارد. در دنیای امروز وجود چنین مکانی واقعاً محال است.

8- ارزش دیدن دارد ؟

فیلم پیام جدیدی برای ارائه کردن ندارد. داستان مشخص است؛ چند نفر با هم دوست صمیمی هستند ، در اواسط فیلم رابطه های پنهان شخصیت ها آشکار می شود و همه چیز بهم می خورد  و در پایان فیلم دوباره همه چیز بر وفق مراد پیش می رود و همه به خوبی و خوشی در کنار هم خوشبخت می شوند!. اگر هوس کرده اید تا یک داستان ساده ی عشق و عاشقی با چاشنی الکل ببینید ، قرض گرفته شده می تواند شما را سرگرم کند.

میثم کریمی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها