صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : منتفي شدن حضور گلشيفته فراهاني در “شانه دوست”

منتفي شدن حضور گلشيفته فراهاني در “شانه دوست”

farahani
كارگردان فيلم سينمايي “شانه دوست” با اشاره به منتفي شدن حضور گلشيفته فراهاني در اين فيلم، گفت:گلشيفته فراهاني خود در بازگشت به ايران دچار تزلزل است و نمي‌تواند تصميم درست و منطقي را در اين خصوص اتخاذ نمايد.

محسن محسني‌نسب در این باره گفت: مجتبي اميني مديرتوليد فيلم با گلشيفته فراهاني براي بازگشت به ايران و ايفاي يكي از نقش‌هاي محوري فيلم صحبت‌هايي داشت و ايشان براي بازگشت به ايران و ادامه كار در ايران ابراز تمايل كرده بود. من هم نامه‌اي به وزارت ارشاد ارايه دادم و صحبت‌هايي با عليرضا سجادپور مديركل اداره نظارت و ارزشيابي در اين زمينه داشتم

وي در ادامه افزود: مديركل اداره نظارت و ارزشيابي مواضع دو سال گذشته معاونت سينمايي را يادآور شد و تاكيد كرد مشكلي براي حضور گلشيفته فراهاني در ايران و ادامه فعاليت هنري ايشان نداريم و شرطي را هم براي حضور ايشان در ايران و ادامه فعاليت هنري‌شان نگذاشتند اما متاسفانه گويا گلشيفته فراهاني خود در بازگشت به ايران دچار تزلزل است و نمي‌تواند تصميم درست و منطقي را در اين خصوص اتخاذ نمايد.

كارگردان “كريستال” در ادامه افزود: امروز آقاي اميني به من اطلاع دادند كه خانم فراهاني پيگيري براي حضور در ايران و فعاليت در كشور را نكردند و حضورشان منتفي است.

وي در ادامه افزود: به زودي مذاكراتي با بازيگران سينماي ايران براي ايفاي نقش فتانه خواهم داشت و اميدوارم هرچه سريع‌تر بتوانم فيلم را جلوي دوربين ببرم .

“شانه دوست” قسمت دوم از تريلوژي است كه محسني نسب درباره زندانيان مي‌سازد. فيلم “كريستال” ساخته قبلي كارگردان درباره زندانيان مرد و مشكلات آن‌ها پس از حضور در جامعه بود. در اين فيلم قصد دارد مشكلات زنان را پس از آزادي از زندان در مواجهه با جامعه به تصوير بكشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها