صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : سیگار کشیدن مهران مدیری و دودی که به چشم خانواده ها می رود

سیگار کشیدن مهران مدیری و دودی که به چشم خانواده ها می رود

1395022109311433475501034

سیگار کشیدن مهران مدیری با حاشیه ها و انتقادات زیادی همراه شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، جامعه‌شناس و استاد دانشگاه تهران استعمال سیگار مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» را محکوم کرد.

حسین باهر؛ جامعه‌شناس و استاد دانشگاه، در ارتباط با استعمال سیگار مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت5 عصر»، اظهار داشت: علت این عمل وی را درک نمی‌کنم، همواره در قوانینی که مجلس شورای اسلامی یا هیات‌دولت به تصویب رسانده‌اند، استعمال سیگار درمقابل رسانه‌های گروهی و تصویری ممنوع بوده است.

وی با اشاره به این‌که از چهره‌های محبوب توقع می‌رود که ناهنجاری‌های غلط جامعه را محکوم کنند، گفت: بعضی از افراد تصور این را دارند که با استعمال دخانیات قدرتمندتر و مقتدرتر دیده می‌شوند، البته این مسئله محلی از اعراب ندارد، چرا که امروزه همه کشورهای بنیانگذار سیگار اعم از آمریکا، انگلیس، عربستان و… استعمال سیگار در اماکن عمومی را ممنوع کرده‌اند.

وی با اعلام این‌که دود سیگار مهران مدیری در چشم ملت ایران فرو خواهد رفت، گفت: از افرادی چون مدیری توقع بیش از این صحبت‌هاست، لذا کسانی که در برنامه‌های تهیه‌شده از مضرات استعمال دخانیات حرف می‌زنند، پس خودشان هم در این مسیر حرکت کنند، امیدوارم که این صحنه‌ها دیده نشود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها