صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : داستان کشتی نوح مجددا به سینما باز می گردد

داستان کشتی نوح مجددا به سینما باز می گردد

noayhw2gnoahd3ff

داستان کشتی نوح قرار است بار دیگر به پرده سینماها بازگردد. اما پیش از آن که از روی این خبر بگذرید و فکر کنید با قصه ای هزار بار تعریف شده از کتاب مقدس طرفید، باید بگوییم نسخه جدیدی که شبکه NBC در دست تهیه دارد و کشتی ( The Ark ) نام گرفته، پیچش داستانی جالبی خواهد داشت و قرار است نوح را به فضا ببرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از کیوسک تایمز، داستان فیلم جدید که «رابرت زمه کیس تهیه آن را برعهده دارد، درباره یک مهندس است که پس از مرگ همسرش، قصد دارد سفینه ای بسازد که بتواند حیات را در فضا حفظ کند. وقتی اتمام مراحل ساخت کشتی با پایان دنیا همزمان می شود، مهندس داستان تازه پی می برد، داستان بزرگ تری در جریان است.

یکی از اقتباس های متأخر از داستان «کشتی نوح» مربوط به سال ۲۰۱۴ می شود که «دارن آرونوفسکی» با بازی «راسل کرو» در نقش حضرت نوح فیلمی ارائه داد که نه تماشاگران از آن استقبال کردند و نه منتقدین. واتیکان هم به شدت به فیلم تاخت. در نتیجه فروش موفقی را هم تجربه نکرد و یک شکست تجاری را در کارنامه آرونوفسکی رقم زد.

فعلا درباره ایده به فضا رفتن نوح سخت نمی گیریم اما سؤال هایی هم داریم از قبیل اینکه: حیوانات قرار است چگونه در فضا زنده بمانند؟ کشتی قرار است به سمت چه مقصدی برود؟ یا اصلا یک مهندس معمولی از کجا بودجه ساخت این کشتی پیشرفته را فراهم کرده است؟

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها