صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سفید برفی سه گانه می شود!

سفید برفی سه گانه می شود!

white

پروژه “سفید برفی و مرد شکارچی “، ، یک مجموعه فیلم دنباله دار سه تایی است .

جو راث ، تهیه کننده این پروژه ، اعلام کرد که ” سفید برفی و مرد شکارچی” فقط یک فیلم نیست بلکه یک مجموعه فیلم دنباله دار است. كریستین استوارت و کریس همسورث به ترتیب نقش سفید برفی و مرد شکارچی یعنی شخصیتهای مثبت و اصلی این فیلم را بازی می کنند در حالیکه چارلیز ترون در نقش ملکه شرور هنرنمایی می کند.

جو راث گفت:” این فیلم ، اولین قسمت این مجموعه دنباله دار است. در پایان فیلم اول ، داستانی که آغاز شده است ، به پایان می رسد اما سئوالات زیادی درباره این سه شخصیت اصلی فیلم ، بی پاسخ باقی خواهد ماند .”

در این فیلم که از داستان تخیلی و مشهور ” هفت کوتوله و سفید برفی” الهام گرفته شده است ، ملکه شرور تصمیم می گیرد سفید برفی را به قتل برساند و به همین دلیل یک مرد شکارچی با نام اریک را مامور قتل این دختر زیبا می کند اما این مرد شکارچی بجای اینکه سفید برفی را به قتل برساند جان او را نجات می دهد.

جو راث که تهیه کننده پروژه ” آلیس در سرزمین عجایب” نیز بود ، به اینترتینمنت ویکلی گفت:” درهر سه فیلم این مجموعه دنباله دار ما خط اصلی داستان را حفظ می کنیم همانطورکه در پروژه آلیس در سرزمین عجایب این رویه را درپیش گرفتیم .”

” در این فیلم ، اریک یکی از مزدوران ملکه شرور است که بهتر از هر کس دیگری جنگل را می شناسد و شغلش گرفتن و برگرداندن دخترانی است که بخاطر ملکه از آن منطقه فرار می کنند . وقتی اولین بار این شکارچی را در فیلم می بینیم ، او واقعا” وحشتناک است.”

کار ساخت این پروژه از ماه ژوئن آغاز خواهد شد. فیلم “سفید برفی و شکارچی ” با پروژه دیگری که داستان آن مشابه این فیلم است و سینگ آن را کارگردانی خواهد کرد ، رقابت می کند. در این فیلم رقیب که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است ، کاترین زتا جونز نقش ملکه شرور و لیلی کالینز نقش سفید برفی را بازی خواهد کرد.

پرتال آفتاب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها