صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : انتقاد هانیه توسلی از هجوم طرفداران مرتضی پاشایی به صفحه اجتماعی او / انگار که به یکباره بی سوادی درصد زیادی از جامعه را احساس کردم!

انتقاد هانیه توسلی از هجوم طرفداران مرتضی پاشایی به صفحه اجتماعی او / انگار که به یکباره بی سوادی درصد زیادی از جامعه را احساس کردم!

201552911333880a

هانیه توسلی در نشست «روز مدارا» درباره رویداد حمله هواداران مرتضی پاشایی به اینستاگرامش توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایلنا، نشست «روز مدارا» سه شنبه ۲۵ آبان در شهر کتاب فرشته برگزار شد. در این نشست علاوه بر هانیه توسلی، چهره‌هایی چون سهراب پورناظری، کاوه گرایلی و محمد طباطبایی نیز حضور داشتند.

توسلی با اشاره به ماجرای حمله طرفداران مرتضی پاشایی به صفحه اینستاگرامش گفت: این اتفاق واقعا برایم هولناک بود. انگار که به یک باره بی‌سوادی درصد زیادی از جامعه را احساس کردم. هنوز بعد از دو سال زمانی که عکس خواننده ای را می‌گذارم با چنین نظراتی مواجه می شوم. فکر می کنم بخشی از این ماجرا به سیستم آموزش و پرورش ما برمی گردد که خیلی به بچه ها یاد نمی دهد که کتاب بخوانند. بیشتر تمرکز آنها روی آموزش است. از طرف دیگر فضای مجازی فرصت پنهان شدن را در اختیار افراد می گذارد.

محیط طباطبایی در پاسخ به توسلی بیان کرد: البته بیشتر این مشکلات از افراد بی سواد یا با سواد نیست. چون کسانی که بی سواد هستند خودشان در جریان نداشتن این سواد هستند و به خاطر این با کسی درگیر نمی شوند. مشکل از افراد کم سوادی است که خودشان را با سواد می دانند. این آفت بزرگ جامعه ماست.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها