صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : دو فیلم جدید در سینماهای ایران

دو فیلم جدید در سینماهای ایران

در جلسه امروز شوراي صنفي نمايش قرارداد نمايش دو فيلم “سعادت آباد” و “پرتقالي خوني” به ثبت رسيد و مقرر شد تا فيلم “شبانه روز” از چهارشنبه (5 مرداد) در گروه سينمايي آزادي به نمايش درآيد.

حبيب كاوش سخنگوي شوراي صنفي نمايش گفت: در جلسه امروز شوراي صنفي نمايش قرارداد نمايش فيلم “سعادت آباد” به كارگرداني مازيار ميري پس از نمايش “ندارها” در گروه سينمايي آزادي به ثبت رسيد همچنين فيلم سينمايي “پرتقال خوني” به كارگرداني سيروس الوند پس از نمايش فيلم “شيش و بش” در گروه سينمايي قدس به ثبت رسيد.

وي در ادامه افزود: در جلسه امروز مقرر شد تا فيلم سينمايي “شبانه روز” از تاريخ 5 مردادماه (چهارشنبه) به جاي فيلم سينمايي “قصه پريا” در گروه سينمايي آزادي به نمايش درآيد.

وي در ادامه به اكران آزاد در پرديس‌هاي سينمايي اشاره كرد و گفت: در جلسه امروز شوراي صنفي نمايش به تصويب رسيد تا در پرديس‌هاي سينمايي كه سه سالن سينما در اختيار دارند تنها يك سالن و در پرديس‌هاي سينمايي كه چهار و يا پنج سالن در اختيار دارند دو سالن را به اكران آزاد اختصاص دهند البته اكران آزاد فيلمها بايد با نظارت و تصويب شوراي صنفي نمايش صورت گيرد.

كاوش در ادامه به پرديس سينمايي جوان و سينما فرهنگ اشاره كرد و گفت: به دليل موقعيت جغرافيايي سينما جوان و فرهنگ اين دو سينما مي‌توانند دو سالن نمايش خود را به پخش دو فيلم اختصاص دهند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها