صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : بلیت فروشی در جشنواره فیلم فجر پس از اینکه دچار اختلال شد، دوباره بصورت دستی انجام می شود!

بلیت فروشی در جشنواره فیلم فجر پس از اینکه دچار اختلال شد، دوباره بصورت دستی انجام می شود!

20170122191110 Ru331an23

دبیر جشنواره فیلم فجر از مشکلات ایجاد شده برای پیش فروش بلیت عذرخواهی و اعلام کرد که خرید بلیت‌های جشنواره به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایلنا، محمد حیدری در یادداشتی نوشت:

«متأسفانه علی‌رغم پیش‌بینی‌های قبلی برای ایجاد سـامانه جدیدِ خرید اینترنتی بلیـت، این سامانه به دلیل ازدحام بیش از انتظار مخاطبان از اوایل ساعتِ مقرر دچار مشکل فنی و کندی روند خرید شد.

به عنوان دبیـر جشـنواره، مسئولیت این اتفاق را برعهده می‌گیرم و مراتب عذرخواهی خود را از سینما دوستان گرامی بابت اتلاف وقت و همچنین ناراحتی‌های ایجاد شده در پی این موضوع اعلام می‌دارم.

بدینوسیله اعلام می‌شود طی دو روز، پیش فروش بلیت‌های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از 15 هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‌نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد تا طی روزهای 5 تا 7 بهمن ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه نمایند.

باتوجه به شرایط پیش آمده، ظرفیت فروش بلیت‌های مردمی افزایش یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

بدیهی است افرادی هم که طی این دو روز از طریق سامانه پیشفروش موفق به تهیه بلیت شده‌اند، بلیت‌های خریداری شده به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها