صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : نامزدهای تمشک طلایی بدترین های سال 2017 معرفی شدند / « بتمن علیه سوپرمن » و « زولندر 2 » پیشتاز هستند

نامزدهای تمشک طلایی بدترین های سال 2017 معرفی شدند / « بتمن علیه سوپرمن » و « زولندر 2 » پیشتاز هستند

20170124105144 2

با اعلام اسامی نامزدهای دریافت تمشک طلایی، روشن شد در رقابتی شانه به شانه دو فیلم «بتمن علیه سوپرمن» و «زولندر ۲» در فهرست نامزدهای بدترین فیلم‌های سال با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در واقع «زولندر ۲» با کسب ۹ نامزدی می‌تواند امیدوار باشد که بدترین فیلم سال است که شامل بدترین بازیگر و بازیگر نقش مکمل برای بن استیلر و اوون ویلسون است والبته استیلر به عنوان بدترین کارگردان هم نامزد شده است. در عین حال «بتمن علیه سوپر من» نیز با کسب هشت نامزدی اندکی عقب‌تر از فیلم «زولندر۲» قرار گرفته است. بن افلک و هنری کویل برای این فیلم نامزد دریافت جایزه بدترین بازیگران اصلی و جسی آیزنبرگ نیز نامزد دریافت جایزه بدترین بازیگر نقش مکمل این فیلم هستند.

در این میان فیلم مستند «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکراتیک» ساخته دنیش دسوزا به عنوان بدترین بازیگر و بدترین کارگردان انتخاب شده و در مجموع ۵ نامزدی کسب کرده است تا بتواند یکی از بدترین‌های سال باشد.

سازمان دهندگان سی و هفتمین جایزه تمشک طلایی گفتند سال ۲۰۱۶ سالی وحشتناک از نظر فیلم‌های وحشتناک بود و موجب شد تا تعداد نامزدها از ۵ به ۶ مورد در هر بخش افزایش یابد.

فهرست نامزدها چنین است:

نامزدهای کسب جایزه بدترین فیلم سال: «بتمن علیه سوپرمن»، «پدربزرگ کثیف»، «خدایان مصر»، «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکراتیک»، «روز استقلال» و «زولندر ۲» جای دارند.

بدترین بازیگر مرد: بن افلک برای «بتمن عیله سوپرمن»، جرارد باتلر برای «خدایان مصر»، هنری کویل برای «بتمن علیه سوپرمن»، رابرت دنیرو برای «پدربزرگ کثیف»، «دنیش دسوزا» برای «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکراتیک» و بن استیلر برای «زولندر 2 »

بدترین بازیگر زن: مگان فاکس برای «نینجاهای جهش یافته نوجوان»، تیلر پری برای «هو! هالووین مدآ»، جولیا رابرتز برای «روز مادر»، بکی ترنر برای «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکراتیک»، نائومی واتس برای «مجموعه واگرا»، شایلی وودلی برای «مجموعه واگرا »

بدترین بازیگر مرد نقش مکمل: نیکلاس کیج برای «اسنودن»، جانی دپ برای «آلیس از میان آینه»، ویل فارل برای «زولندر ۲»، جسی آیزنبرگ برای «بتمن علیه سوپرمن»، جارد لتو برای «جوخه خودکشی»، واوون ویلسون برای «زولندر 2 »

بدترین بازیگر زن نقش مکمل: جولیان هیو برای «پدربزرگ کثیف»، کیت هادسن برای «روز مادر»، اوبری پلازا برای «پدربزرگ کثیف»، جین سیمور برای «پنجاه طیف سیاه»، سالی وارد برای «روز استقلال» و کریستین ویگ برای « زولندر 2 »

بدترین کارگردان: دنیش دسوزا برای «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکراتیک»، رولاند امریش برای «روزاستقلال»، تیلر پری برای «هو! هالووین مدآ»، آلکس پرویاس برای «خدایان مصر»، زک اسنایدر برای «بتمن علیه سوپرمن» و بن استیلر برای « زولندر 2 »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها