صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : برای دو مسبب اشتباه تاریخی در اسکار 2017 محافظ استخدام شد!

برای دو مسبب اشتباه تاریخی در اسکار 2017 محافظ استخدام شد!

2395843

برای دو حسابدار شرکت «پرایس هاوس کوپرز» که مسبب اشتباه بی‌سابقه در اعلام برنده بهترین فیلم اسکار امسال شناخته شده‌اند، تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، در حالی که اکنون تاکید شده این دو اخراج نشده‌اند ولی در برگزاری مراسم آتی اسکار نقشی نخواهند داشت، گفته شده باید برای حفظ جان آنها محافظ استخدام شود.

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که برایان کولینان و مارتا رویز در رسانه‌های اجتماعی با موجی از تهدید به مرگ مواجه شده اند. گفته می شود که آدرس منازل و عکس اعضای خانواده آنان در اینترنت منتشر شده است.

شرکت «پرایس هاوس کوپرز» می‌گوید برای این دو کارمند خود محافظ تعیین کرده است تا از خانه‌های آنان حفاظت کنند.

دیروز اعلام شد این دو در برگزاری مراسم آتی اسکار نقشی نخواهند داشت و اکنون تاکید شده که این امر به معنی اخراج آنها نخواهد بود.

به هنگام اعلام برنده بهترین فیلم اسکار امسال پاکت اشتباهی به اعلام‌کنندگان برنده بهترین فیلم داده شده بود، در نتیجه نام فیلم «لالالند» به عنوان بهترین فیلم خوانده شد در حالی که لحظاتی بعد اعلام شد برنده اصلی فیلم «مهتاب» است.

در اتفاقی بی‌سابقه، وارن بیتی که همراه فی داناوی برای معرفی بهترین فیلم روی صحنه رفته بود، هنگامی که پاکت برنده بهترین فیلم را باز کرد، نام برنده را نخواند.

وی کمی مکث کرد و کاغذ داخل پاکت را به فی داناوی نشان داد؛ فی داناوی پاکت را نگاه کرد و در حالیکه هردو لحظاتی پاکت را در دست داشتند، فی داناوی نام فیلم «لالا لند» را به عنوان برنده اعلام کرد.

به طور معمول تهیه‌کنندگان و اعضای این فیلم روی صحنه رفتند و حرف زدند و جوایزشان را گرفتند اما در حالیکه همگی روی صحنه بودند ناگهان جوردن هورویتز، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم «لالا لند» برگشت و گفت: ببخشید، اشتباهی شده است.

کسی باورش نمی شد و همه فکر می‌کردند بخشی از شوخی‌های مراسم است اما لحظاتی نگذشت که معلوم شد فی داناوی به اشتباه نام فیلم برنده را خوانده و برنده اصلی «مهتاب» است.

جوردن هورویتز سپس روبسوی دست‌اندکاران فیلم «مهتاب» کرد و گفت: «مهتاب»! شماها برنده بهترین فیلم شده‌اید؛ نه جوک نیست. او سپس از آنها خواست تا روی صحنه بروند و جایزه را بگیرند.

تهیه‌کنندگان «لالا لند» که روی صحنه بودند مجبور شدند پایین بیایند و جای خودشان را با تهیه کنندگان «مهتاب» عوض کنند و اسکارهایی را که در دست داشتند به آنها تحویل دهند.

پاکتی که به دست وارن بیتی رسید، پاکتی بوده که حاوی اسم اما استون برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن بوده، به همین دلیل وارن بیتی برای اعلام نام برنده بهترین فیلم دچار سردرگمی ‌شد.

وارن بیتی سپس پشت میکروفون رفت و گفت: می‌خواهم به شما بگویم چه اتفاقی افتاد؛ پاکت را باز کردم و در آن نوشته بود اما استون، «لالا لند». به همین دلیل بود که نگاهی طولانی به فی (داناوی) و همین طور شماها کردم… «مهتاب»برنده بهترین فیلم است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها