صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اطلاعات جدید از سه گانه جدید پیتر جکسون

اطلاعات جدید از سه گانه جدید پیتر جکسون

Peter Jackson The Hobbit AP262317614916 1024x757

یونیور سال موفق ترین شرکت فیلمسازی سال گذشته جهان که امسال نیز موفقیت هایش کم شمار نبوده است، هفته پیش تصریح کرد که «موتورهای فانی» کار جدید پیتر جکسون نیوزیلندی را در روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ در سطح جهان اکران خواهد کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، خالق تریلوژی بسیار پر سود «ارباب حلقه ها» و کارگردان هر سه قسمت «هابیت»،‌ این فیلم تازه را که بر اساس رمان های پرطرفدار فیلیپ ریو ساخته می شود، کارگردانی نخواهد کرد اما تهیه کننده اصلی آن است و سناریو را نیز کنار همسر و همکار پر سابقه اش فرن والش نوشته است. «موتورهای فانی» یک سری داستان متمرکز بر عصری شبیه به دوران ویکتوریان در بریتانیا و نمایانگر شهر لندن ولی در حالت و فضایی پُست مدرن است و کاراکتر اول قصه ها پسری ۱۵ ساله به نام تام ناتس وورتی است که به رازی دست می یابد که می تواند جهان را عوض کند.

با این اوصاف شواهد حکایت از خلق یک سری فیلم تازه و موفق از سبک و سیاق «هری پاتر» و «بازیهای پر عطش» و به واقع یک فرانچیز پر دوام دیگر می کنند. سن اندک این کاراکتر و نزدیکی سنی آن با هری پاتر مسئله ای است که این قیاس را اجتناب ناپذیر می سازد و از سوی دیگر پیتر جکسون که خوب می داند چگونه با فرانچیزهای پر طرفدار و کاراکترهای آنان طرف شود، امید دارد با پردازش صحیح و دقیق این داستان تازه چیزی را رو کند که اگر ارباب حلقه ها و هابیت او هر کدام ۳ ورسیون داشتند، این یکی از آن حدود و ثغور هم فراتر برود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها