صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : « آیینه بغل » با حضور محمدرضا گلزار مجوز اکران گرفت

« آیینه بغل » با حضور محمدرضا گلزار مجوز اکران گرفت

image 13960612508 ayene baghal2

در آخرین جلسه شورای پروانه نمایش، فیلم‌های «آیینه بغل»، «بهشت اینجاست» و انیمیشن «فیلشاه» توانستند مجوز اکران در سینماهای کشور را بدست آورند. از سوی دیگر شورای پروانه ساخت هم موافقت خود را با ساخت چهار فیلمنامه سینمایی اعلام کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما،در جلسه هشتم شهریور ماه که با حضور اکثریت اعضای شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برگزار شد، مجوز نمایش فیلم‌های «آینه بغل» منوچهر هادی به تهیه کنندگی مشترک منصور سهراب پور و سیدحسین پروین حسینی با موضوع کمدی اجتماعی، «بهشت اینجاست» به تهیه کنندگی محمد صادق آذین و کارگردانی حمید سلیمیان با موضوع اجتماعی و انیمیشن «فیلشاه» به تهیه کنندگی حامد جعفری و کارگردانی هادی محمدیان و نویسندگی گروه هنر پویا با موضوع کودک و نوجوان صادر شد.

از سوی دیگر شورای پروانه ساخت موافقت خود را با ساخت فیلمنامه های «ماهور» به تهیه‌کنندگی اصغر پورهاجریان و کارگردانی و نویسندگی مجید نیامراد با موضوع اجتماعی، «ترانه» به تهیه‌کنندگی محمدتقی انصاری و کارگردانی مهدی صباغ زاده با موضوع اجتماعی، «باران تابستان» به تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع نوری و کارگردانی مونا زندی مونا زندی با موضوع اجتماعی و «برمودا» به تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح، کارگردانی آرش معیریان و نویسندگی سیدمحسن یوسفی با موضوع اجتماعی اعلام کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها