صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جرد لتو با هنر « متد اکتینگ » تماشاگران را در « بلید رانر 2049 » غافلگیر خواهد کرد

جرد لتو با هنر « متد اکتینگ » تماشاگران را در « بلید رانر 2049 » غافلگیر خواهد کرد

Blade Runner 2036 w700

خبرها حاکی از آن است که جارد لتو بار دیگر با روش بازی کردن موسوم به «متد اکتینگ» خود ما را در فیلم «بلید رانر ۲۰۴۹» شگفت زده خواهد کرد. بر اساس یک گزارش، جارد لتو در تمامی طول فیلم نقش یک شخصیت کور را بازی می کند و این بازیگر ۴۵ ساله که برای بازی در نقش جوکر در فیلم «جوخه انتحار» بیش از پیش مورد ستایش قرار گرفت، در فیلم جدید «بلید رانر» نیز با پوشیدن لنزهای مات خاصی که بینایی او را به طور کامل مسدود می کند در این فیلم نقش یک مخترع کور به نام نیاندر والاس را بازی خواهد کرد. جالب این که وی حتی در هنگامی که فیلم برداری واقعی نیز صورت نگرفته این لنزها را بر چشم داشته و هیچگاه به صورت بازیگران دیگر نگاه نمی کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، دنیس ویلنوو، کارگردان فیلم در باره ی بازی جارد لتو در این فیلم گفته که وی به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و حتی شوکه شده است و اصلاً آمادگی دیدن بازی واقعی جارد لتو با استفاده از تکنیک متد اکتینگش را نداشته است هر چند از قبل داستان هایی در مورد روش بازیگری او شنیده بود. ویلنوو تعجب خود را با توصیفی که از اولین تست بازی جارد لتو در نقش یک مخترع کور در فیلم می کند اعلام می نماید:” او وارد اتاق شد، و اصلاً نمی توانست ببیند. یک نفر دست او را گرفته بود و راه می رفت، خیلی آرام و آهسته. انگار عیسی مسیح بود که وارد یک کلیسا می شد. همه ساکت و متحیر مانده بودند و شاهد صحنه ای مانند حضور یک قدیس بودیم. همه در حیرت فرو رفته بودند. این صحنه چنان زیبا و تاثیرگذار بود که من اشکم درآمده بود”.

blade runner 2049 image10 w700

اگر چه لتو در تمام طول فیلم برداری از لنزهای کور کننده ی دید استفاده کرده اما می گوید این سخت ترین بازی او نبوده است. باید منتظر ماند و هنرنمایی جارد لتو را در فیلم «بلید رانر ۲۰۴۹» که در ۱۸اُم ماه آینده (مهر ماه ۱۳۹۶) اکران می شود دید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها