صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : صحبت های رامبد جوان درباره پدر شدنش

صحبت های رامبد جوان درباره پدر شدنش

6741452 31434

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز گذشته 24 شهریورماه 96 ساعت 14 روی آنتن شبکه شما رفت. آرش ظلی پور در این برنامه و زمان اکران تازه ترین اثر سینمایی رامبد جوان، میزبان مجری خندوانه بود و در این گفتگو پرده از بسیاری از رازهای زندگی رامبد جوان برداشت و درباره موضوعات مهمی با این مجری سرشناس صحبت کرد.

در بخش ابتدایی برنامه آرش ظلی پور درباره علاقه رامبد جوان به دنیای کارگردانی و بازیگری پرسید و در خصوص فیلم سازی با مجری خندوانه صحبت کرد و بعد از آن صحبتی از ماجرای ساخت فیلم نگار به میان آورد.

رامبد جوان :فیلم نگار بخشی از زندگی همسرم است

مجری برنامه من و شما در تکمیل صحبت هایش افزود :خیلی ها میگویند فیلم نگار ادای دین عاشقانه شما به همسرتان نگار جواهریان است ، این درست است ؟ رامبد جوان گفت :بله چرا که نه ، این تعبیر بسیار زیبایی است . حرفه ما با خیلی چیزها عجین شده است و همه ما دوست داریم بهترین هایمان را ارائه دهیم . زندگی افراد با فیلمسازی گره خورده است و فیلم میتواند نمادی از زندگی باشد.

من قطعا در این فیلم دوست داشتم احساساتم را ارائه دهم و یک چیزهایی از دوران کودکی نگار همسرم در این فیلم وجود دارد . خیلی ها ایراد گرفتند که چرا از همسرم در این فیلم استفاده کردم و باید بگویم که وقتی همسر من در این حرفه متخصص است چرا نباید از هنر او استفاده کنم و دستمزد نگار مانند بقیه عوامل فیلم پرداخت شد.

رامبد جوان در خصوص فیلم جدیدش گفت :فیلم بعدی من یک فیلم هیجان انگیز است و در تلاشم که بتوانم به جشنواره برسانم . این فیلم در خصوص افرادی است که دوست دارند به هر قیمتی در فضای مجازی مشهور شوند و به نظرم واقعا خوش بحال آن فرد جوانی که قرار است نقش اول این فیلم را بازی کند اما هنوز تصمیمی درباره بازیگران این فلم گرفته نشده است.

ماجرای ادامه دار رامبد جوان و خبرنگاران

آرش ظلی پور در بخشی از صحبت هایش به ماجرای رامبد جوان و خبرنگاران اشاره کرد و گفت:در ماجرای بهناز جعفری و خبرنگاران تو قضاوت کردی بدون اینکه در دل ماجرا حضور داشته باشی در این باره برایمان صحبت کن . مجری خندوانه در این خصوص افزود :در مورد موضوع خبرنگارها باید بگویم کلیپی که از صحبت های من که پخش شد تکههایی از گفتگوی من در یک نشست بود که شیطنت یک خبرنگار باعث انتشار آن شد و این موضوع من را به شدت عصبانی کرد و وادار به واکنش نشان دادن کرد. از سوی دیگر بهناز جعفری خودش در برنامه خندوانه به بیماری ام اس اشاره کرد و همه ما میدانیم که ام اس با تحریکات عصبی شدت پیدا میکند ، من از این ماجرا دفاع کردم چون به نظرم آن خبرنگار میتوانست خودش را کنترل کند و صحبت در این خصوص را به زمان دیگری موکول کند اما به هرحال من بعد از انتشار آن کلیپ از مردم و خبرنگاران رسما عذرخواهی کردم و در خندوانه بارها و بارها از خبرنگاران تقدیر کردم .

در این بخش از برنامه آرش ظلی پور تصاویری را به رامبد جوان نشان داد و از او خواست درباره آنها صحبت کند.

اولین تصویر عکسی از مهران مدیری بود که رامبد جوان درباره او گفت :من بارها مهران مدیری را به خندوانه دعوت کردم اما نیامد و او اصلا من را به دورهمی دعوت نکرد و اگر دعوت میکرد حتما میرفتم. مهران مدیری عزیز دل من است و آنقدر درجه یک و فوق العاده است که اگر من را دعوت میکرد حتما به دورهمی میرفتم چون خودم هم از طرفداران این برنامه هستم ، اینکه مردم من و مهران مدیری را با هم مقایسه میکنند برای من افتخار بزرگی است اما جنس برنامه من و مهران مدیری با هم متفاوت است .

رامبد جوان درباره حامد بهداد گفت :حامد بهداد بازیگر پر استعدادی است که اگر من او را به همایون اسعدیان معرفی نمیکردم قطعا با تمام توانایی هایی که دارد میتوانست باز هم بدرخشد. من بارها از حامد خواستم که به خندوانه بیاید اما او گفت که خندوانه را دوست ندارد و اصلا شخصیتش مدل خندوانه نیست.

مجری خندوانه در خصوص فردی که به خندوانه آمد و برنامه ای هم با حضور او ضبط شد اما پخش نشد گفت :بهرام رادان از بازیگران خوبی بود که به خندوانه آمد و برنامه هم ضبط کردیم اما اجازه پخش پیدا نکردیم و من هیچوقت دلیلش را نفهمیدم.

رامبد جوان درباره ماجرای عدم حضور پیمان معادی در فیلم نگار گفت:ما قراردادمان را با پیمان معادی برای فیلم نگار بسته بودیم اما در روز فیلمبرداری پیمان اعلام کرد که منصرف شد و من در همان لحظه با محمدرضا فروتن تماس گرفتم و خودش را به سرعت به صحنه رساند و تصویربرداری این کار را با محمدرضا فروتن انجام دادیم و من هیچگونه ناراحتی از پیمان ندارم.

مجری من و شما در بخشی از صحبت هایش به جناب خان اشاره کرد و گفت :خیلی ها میگویند چون جناب خان از رامبد مشهورتر شده بود رامبد او را کنار گذاشت این صحبت درست است؟ رامبد جوان گفت :نه اصلا چنین چیزی وجود ندارد ، من تلاش زیادی برای ماندن جناب خان کردم اما نشد که بماند و من اگر فقط به خودم فکر میکردم هرگز کمدین های جوان را در برنامه ام مطرح نمیکردم و روزی اگر احساس کنم حضورم در خندوانه مثمر ثمر نیست فرد دیگری را جایگزین خودم میکنم مثل احسان کرمی ، امیر کربلایی زاده و ….

رامبد جوان ادامه داد :من در تمام عمرم از تنها کسی که دلگیر بودم خانم حکمت بود که از سر قضیه نامه ای که درباره من پر از دروغ بود این دلخوری شروع شد اما من گذشت کردم و حتی در زمانی که خانم حکمت حال خوبی نداشت به دیدارش رفتم.

کارگردان فیلم نگار در خصوص دعوت از سحر دولتشاهی در برنامه اش گفت:من هرگز خانم دولتشاهی را به برنامه ام دعوت نکردم چون ظرفیت خود ما و مردم هنوز به آن اندازه نرسیده که راحت بتوانیم با این موضوع کنار بیاییم.

در بخش پایانی این گفتگو رامبد جوان درباره پدر شدنش گفت :در برنامه سه ستاره من از تصمیم برای پدر شدن گفتم و همه فکر می‌کنند خبری است اما من از تصمیم در آینده ای نزدیک گفتم ولی دوست ندارم وارد جزئیات زندگی زناشویی من شوید و من اگر روزی قرار باشد بچه داشته باشم دوست دارم دو دختر و دو پسر داشته باشم.

رامبد جوان در انتهای صحبت هایش در این برنامه درباره ساخت فصل جدید خندوانه با تغییرات گفت و با یک بازی هیجان انگیز شکستن تخم مرغ روی سر این گفتگو را به اتمام رساند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها