صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مهدی کرم پور : سینما عوام زده شد و من « سوفی و دیوانه » را اکران نمی کنم! / فیلم من فست فودی نیست!

مهدی کرم پور : سینما عوام زده شد و من « سوفی و دیوانه » را اکران نمی کنم! / فیلم من فست فودی نیست!

image 13960904628 466564 628

دو روز پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد که از اکران فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور از اواسط آذرماه حکایت داشت. اما مهدی کرم پور با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که آخرین ساخته‌اش فعلا در سینماهای کشور به نمایش در نخواهد آمد زیرا او تمایلی به شرکت در اکران قمر در عقرب فیلم‌های سینمایی در این وقت از سال ندارد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، « سوفی و دیوانه» با بازی امیر جعفری، الهه حصاری و رضا یزدانی سال گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. مهدی کرم‌پور امشب با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود در ابتدا به انتقاد از فیلم‌های درحال اکران پرداخت و نوشت: «از جلوى سينما مى گذرم. اسامى فيلم ها حيرت آورند. حالا ديگر پوسترهاى شان هم يكى ست مانند ديگرى. سينماى عوام زده حالا به اشكال نوظهور آمده؛ اصالت بر سرمايه و سود است. از آسمان ميليارد مى بارد با پيژامه و زيرپوش…اسامى فيلم ها كه گويى سينما نيست، تون آپ است. آن طرف تر سينماى سفارشى با حقنه و القا…گاه حتا در پوستين اپوزيسيون! رو به رويش فيلم سياه اجتماعى با چاشنى فرصت طلبى و تحليل بريده جريده اى اش گوش فلك را كر مى كند و نوچه هاى سواد مجله اى شان، هيجان زده سر به حرف هاى كليشه تكان مى دهند، كه مهم است لابد

این کارگردان در ادامه با تاکید بر این نکته که تمایلی به شرکت در اکران قمر در عقب فیلم‌های سینمایی ندارد، نوشت: «خب تا قمر در عقرب است تمايلى به شركت در مسابقه هيجان زدگى و گريبان درى ندارم. انگيزه اى هم. «سوفى و ديوانه» فيلم سر صبر است. فست فود نيست. باكسى هم مسابقه نمى دهد. خواندم قرار است اكران شود. گفتم بنويسم كه فعلا نمى شود. امروز روز سينمايى ست كه آن ها مى خواهند و ما نمى خواستيم. ما هم خريدارانى داريم، هنوز…كه من به عشق شان مى نويسم و فيلم مى سازم. قرارمان با آن ها وقت ديگر، شايد

با این اوصاف به نظر می‌رسد که فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به خواست کارگردان و تهیه‌کننده آن تا پیش از جشنواره فجر امسال به نمایش در نخواهد آمد و اندکی از بار ترافیک اکران فیلم‌های سینمایی کاسته می‌شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها