صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : اقدام عجیب شبکه دو سیما در پخش مجموعه « کلاه قرمزی » / قسمت های باقی مانده در ایام مختلف سال پخش می شود!

اقدام عجیب شبکه دو سیما در پخش مجموعه « کلاه قرمزی » / قسمت های باقی مانده در ایام مختلف سال پخش می شود!

کلاه قرمزی

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما می‌گوید مجموعه «کلاه قرمزی» با پخش 12 قسمت در تعطیلات نوروز 97 به پایان نرسیده و در طول سال بخش‌های جدید آن روی آنتن می‌رود. این مجموعه در حالی تمام شد که حمید جبلی از پخش نشدن اپیزود خداحافظی عروسک‌ها گله کرده و آن را «سانسور» خوانده بود.

آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما بدون اشاره به گلایه جبلی به ایسنا گفته است: «کلاه قرمزی تمام نشده اما تعدادی قسمت برای اعیاد و مناسبت‌ها داریم که به مرور در طی سال پخش خواهد شد. به طور کلی ۲۲ قسمت از مجموعه «کلاه قرمزی» تحویل شبکه دو سیما داده شده است که ۱۲ قسمت آن در ایام نوروز به روی آنتن رفت و ۱۰ قسمت دیگر آن قرار است در اعیاد و مناسبت‌های شاد به روی آنتن رود

امسال مجموعه‌ «کلاه قرمزی» که برای نوروز 96 تدارک دیده شده بود، در نوروز 97 به روی آنتن رفت. در همین راستا گروه تولید کننده برای به روز شدن مجموعه تغییراتی در آن اعمال کرده‌اند و آیتم‌هایی به اثر اضافه شده که در برخی از آنها از عروسکی جدید از جمله موش، گربه و عروسک «داداش گلم» به مجموعه اضافه شدند.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو همچنین در پاسخ به پرسشی درباره رضایت ازمجموعه «کلاه قرمزی» و آمار مخاطبان آن در ایام نوروز گفت: «کلاه قرمزی مجموعه‌ی پرطرفدار و محبوبی است که جای خودش را در میان مخاطبان تلویزیون به خوبی باز کرده است و مثل همیشه شادو شیرین و دوست داشتنی بود. هنوز آمار رسمی از میزان مخاطبان مجموعه‌ی «کلاه قرمزی» به دستمان نرسیده است اما اگر خودتان یک پرس و جوی ساده هم از اطرافیان انجام دهید متوجه می‌شوید که این مجموعه نمایشی هنوز از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیون است

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها