صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از فاجعه خواندن گزارش فردوسی پور توسط مجری سابق « هفت » تا فحاشی دنیرو به ترامپ در اختتامیه جوایز تونی / زرین سینمایی هفته ( شماره 174)

از فاجعه خواندن گزارش فردوسی پور توسط مجری سابق « هفت » تا فحاشی دنیرو به ترامپ در اختتامیه جوایز تونی / زرین سینمایی هفته ( شماره 174)

judd apatow debra messing and jack black 22

Zarin در هفته ای که گذشت خبر رسید که متاسفانه پسری 6 ساله در آمریکا به یک بیماری نادر مبتلا شده و پدر این فرزند با حالتی گریان، یک صفحه اینترنتی راه انداخته و کمپینی برای جمع آوری مبلغ برای درمان فرزندش ایجاد کرده تا بتواند 1 میلیون دلار را برای بستری پسرش درکلینیک تامین کند و زندگی او را نجات دهد.بخش لوح بگیر داستان اما اینجاست که بسیاری از ستاره های هالیوود به این کمپین پیوستند و طرفدارانشان را هم دعوت به کمک به این کمپین کردند تا علاوه بر نجات جان کودک 6 ساله، الهام بخش امید و اتحاد باشند.

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « اتحاد و همدلی یک ملت » می نامیم، لوح زرینی را به این هنرمندان تقدیم می کنیم که کمپین را حمایت کرده اند تا بتواند به سرانجام برسد. لازم به ذکر هم هست که کلیه مبالغ اهدا شده ساز و کار مالی درستی هم دارن و اینجوری نیست که یکی مثلا پیامک بده به سلنا گومز و بگه : « خانم کمک های شما هنوز به دست ما نرسیده! » و گومز هم پاسخ بده : « در جلسه ای با جاستین بیبر هستم، با شما تماس خواهم گرفت! »

 https://moviemag.ir/https://moviemag.ir/wp-content/uploads/2018/06/51d975d138302tz_portfolio_13723-0c3.jpg

Zarin در هفته ای که گذشت موسسه رسانه های تصویری یک حرکت عالی انجام داد و لیست کمک هایی که به سینماگران ایران طی چند سال اخیر انجام داده بود را با ذکر جزئیات دقیق منتشر کرد و چشم ما به جمال دریافتی های سینماگران روشن شد!

در این لیست افراد زیادی حضور داشتند که سالهاست با گفتن « سینمای خصوصی » در حالا بالا رفتن از سر و کول ملت هستند و صداشون اینقدر بلند بود که گوش فلک رو کَر کرده بود. اما حالا که لیست منتشر شده همه شون به حرف اومدن که : « نه آقا رقم ها کمتره و این حرفها! »

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که «تصمیم درست و حسابی موسسه رسانه های تصویری » می نامیم، لوح زرینی را به این عزیزان تقدیم می کنیم و امیدواریم که شفافیت های بیشتری هم در ادامه راه از مسئولین شاهد باشیم تا دیگه هرکی تریبون میگیره دستش نگه : « کمک دولتی چیه، من کلاً خصوصی و پرایوت هستم! »

 2377755504

68466در روزهایی هستیم که جام جهانی تقریباً همه چیز رو تحت شعاع خودش قرار داده و هیچ چیز مهمتر از بازیهای فوتبال نیست. ما هم بازی اولمون رو در برابر مراکش بردیم و همچین هم چسبید بهمون که نگو! اما یکی دو روز بعد از این اتفاق محمود گبرلو، مجری سابق برنامه هفت به عادل فردوسی پور حمله کرده و گفته گزارشش فاجعه بود و از کلمات سطحی استفاده کرده!

ما اینجا به فردوسی پور کاری نداریم که بهرحال همیشه محبوب ترین گزارشگر بین ایرانیان بوده و هست. اما استاد گبرلو! آخه شما دیگه صحبت می فرمائید آدم نیمتونه سکوت کنه… شما با اجرای هفت، مرز های اجرای فاجعه رو جابجا کردید و اینقدر خنثی و بی اهمیت اجرا میکردید که آدم خوابش می برد! دیگه اخه شما … عجب!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که : « مرزگشا لب به انتقاد می گشاید » می نامیم، تمشک زرینی را به جناب گبرلو تقدیم می کنیم که از لفظ فاجعه برای گزارش فردوسی پور استفاده کرد اما یادش رفته که برنامه هفت را چطوری اجرا می کرده!

 34552018 06 1267

68466آقا آخرین تمشک زرین هفته رو هم تقدیم رابرت دنیرو می کنیم که همچین لج کرده و ول کن ماجرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیست.

الان دیگه دوران انتخابات گذشته و ترامپ انتخاب شده اما استاد دنیرو هرجایی که دعوتش میکنن و دوربین رو روشن میکنن که چهار کلمه حرف بزنه، سه کلمه اش رو به فحاشی به ترامپ اختصاص میده و یک کلمه رو به سینما. اخرین حرکت استاد مراسم اختتامیه جایزه تونی بود که ملت منتظر بودن بره روی صحنه برنده ها رو اعلام کنه اما برگشته به ترامپ توهین میکنه که کلی هم کلماتش ناجوره نمیشه گفت اینجا!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که : « لج بازی تراویس خان » می نامیم، تمشک زرینی را به دنیرو تقدیم می کنیم که کم کم داره چهره عجیبی از خودش به نمایش میذاره و یکم دیگه همت کنه تبدیل به مهره ای میشه که کلا به هدف فحاشی میارنش توی برنامه های مختلف تا بتونن از آب گل آلود ماهی بگیرن. مشکل انتقاد نیست که دنیرو تابحال انجام نداده؛ مشکل فحاشی مداوم هست که فعلا دنیرو قصد بی خیال شدنش را ندارد!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر”  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها