صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : حمید فرخ نژاد خطاب به استاندار خوزستان : به کوتوله‌های تسبیح به دست یاد دهید که با جان مردم بازی نکنند!

حمید فرخ نژاد خطاب به استاندار خوزستان : به کوتوله‌های تسبیح به دست یاد دهید که با جان مردم بازی نکنند!

image 13970410787 7 01 01.37.0278

حمید فرخ‌نژاد بازیگر سینما که در روزهای گذشته درباره وضعیت آب مردم خوزستان در اینستاگرام خود موضعگیری کرده بود، امروز با انتشار یادداشتی از عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان درخواست کرده مداخله کند و مدیران استانی را راهنمایی کند که با جان مردم بازی نکنند.

این یادداشت بعد از انتشار تصاویر دیشب از درگیری در خرمشهر بعد از اعتراض مردم این شهر به نبود آب سالم منتشر شده است. فرخ نژاد نوشته است:

«آقای دکتر مقتدایی سلام. با شما درد دل میکنم که درد مردم خوزستان رو‌ میدونید ،شمایی که چون میفهمید و می توانید، کنار گذاشته شدید. به این مردم کمک کنید ،صدای اونها باشید، به کوتوله هایی که تسبیح دست گرفتن و فقط بلدن ذکر بگن و قامت کوچیکشون رو پشت صندلی های بزرگ پنهان کردن یاد بدید، راهنمایشون کنید با جان و آسایش مردم بازی نکنن ،شما به لطف ادمهایی که مجیز گو می خواستن کنار گذاشته شدید ولی مطمئنم در این شرایط توانا ترین مدیر برای کمک به این مردم دردمند هستید ،برادر عزیزم هر چند دلشکسته از نامردمی ها ،صدای این استان مظلوم باشید و به دادشون برسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها