صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : صحبت های بازیگر « مغزهای کوچک زنگ زده » از گذشته تاریکش / از 4 سالگی اعتیاد داشتم!

صحبت های بازیگر « مغزهای کوچک زنگ زده » از گذشته تاریکش / از 4 سالگی اعتیاد داشتم!

fme1yt3vxxrejzga85nv00332

لادن ژافه وند بازیگر فیلم مغز‌های کوچک زنگ زده مهمان برنامه من و شما بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، او که بعد از اکران این فیلم برای اولین بار در یک برنامه زنده تلویزیونی حاضر می شد، از سرگذشت تلخش سخن گفت. او که بعد از ۵۶ سال اعتیاد که از ۴ سالگی شروع شده بود موفق به ترک شد، از تجربه روبرو شدن با هومن سیدی گفت.

ژافه وند عنوان کرد: هومن سیدی۱۵۰۰نفر را در کمپ‌های مختلف دیده بود تا درنهایت من را برای این نقش انتخاب کرد. البته هنوز فیلم را ندیدم و در جشنواره هم که رفته بودم اینقدر که معطل شدیم تا وارد سالن سینما شدم و چراغ‌ها خاموش شد خوابیدم و فیلم را ندیدم!

او درباره نوید محمدزاده گفت: نوید خیلی در حق من لطف کرد. روز اول فیلمبرداری که من خیلی احساس غریبه گی می‌کردم وارد شد و به من گفت: مامان جان سلام و بغلم کرد و برای من که پسرم را از دست دادم، این اتفاق خیلی حس خوبی ایجاد کرد. نوید به من مقداری پول داده و الان با آن پول سرپناهی دارم، اما بچه‌ها می خواهند در اکران فیلم هم برایم پولی جمع کنند تا یک خانه بخرم.

او همچنین از علاقه اش به سینما گفت و در میان خاطرات تلخش به روز‌هایی اشاره کرد که با پول توی جیبی ساعت‌ها در سالن سینما می نشست و فیلم می دید و بیان کرد که «اصلا در آن دوران فکر نمی کردم یک روز بتوانم جلوی دوربین بروم».

ژافه وند از تصمیمش برای ادامه تجربه بازیگری گفت و در «من و شما» برای اولین بار اعلام کرد: یک فیلم کوتاه برای جشنواره کن دارم، یک فیلم خیلی عالی هم قرار است بازی کنم که الان نمیتوانم خبری اش کنم، اما اول آبان کلید میخورد.

گفتنی است؛ «من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى، اجراى آرش ظلى پور و سردبیرى دنیا خمامى جمعه‌ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها