صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : خدمات تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی تبلیغاتی

97400ers 300

تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی تبلیغاتی

سابقه­ کاری مجموعه­ ی طلوع فیلم نشان می­دهد این مجموعه با دارا بودن تیم­ های طراحی و تولیدی حرفه ­ای توانسته­ با جلب اعتماد اصولی برندهای مختلف با مجموعه­ ها و برندها و شرکت­ های مختلفی در زمینه­ های مختلف هنری و تجاری همکاری کند. از جمله شرکت­ های طرف قرارداد با طلوع فیلم : شرکت­ ها و کارخانجات تولیدی و خدماتی، شرکت­ های نرم­ افزاری و اپلیکیشن­ ها، بانک ­ها­ و موسسات و سازمان ­های فرهنگی و هنری و تجاری، رستوران ­ها و هتل ­ها و

 تیزر تبلیغاتی

 

بازاریابی بدون تیلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت . امروزه تبلیغات جزء ابزارهایی به شما می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات فعالیت می کند . باید در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح و مناسب را انتخاب نمود تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد . 

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت . آنها برای اینکه بخواهند کالاها و خدماتی را مصرف کنند ، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود ؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین انتقال دهد . موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید ، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید .

انواع قالب های تیزر تبلیغاتی

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد . این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی ، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد . موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار ، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

همانطور که می دانیم امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند . در این قسمت می بایست به ویژگیهیای کلیدی محصول اشاره شود ، عاملی که باعث جذب مشتریان می گردد . ویژگیهای کلیدی یک محصول می تواند از فیلترهایی که مخاطب برای آن محصول در نظر گرفته است عبور نماید لذا موسسه طلوع فیلم با سابقه ای درخشان در عرصه ساخت تیزر تبلیغاتی به درستی می داند که چگونه نکات یا ویژگیهای کلیدی یک محصول را به نمایش درآورد تا از طریق آن یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب ایجاد کند . البته این موسسه این موضوع را هم در نظر گرفته که تولیدکننده و کارفرما با هزینه ای مناسب به اهدافش دست یابد زیرا یکی از اهداف مهم موسسه طلوع فیلم همکاری بلند مدت با یک شرکت یا کارخانه است ، بر همین اساس تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد .

به طور خلاصه یک تیزر خوب را می توان به : ایده های مفهومی ، سناریو خلاق و حرفه ای ،  جذابیت سمعی و بصری و از همه مهمتر سرعت بالا در انتقال پیام تقسیم نمود .

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

 97400ers 3003

علاوه براین موسسه طلوع فیلم در زمینه عکاسی صنعتی نیز فعالیت میکند که شامل عکاسی صنعتی از جواهرات ، کارخانجات، پوشاک، مواد غذایی و… می باشد. این نکته را باید اضافه کنم که بحث عکاسی صنعتی از عکاسی تبلیغاتی جدا است. عکاسی تبلیغاتی ابزاری است برای معرفی و فروش یک محصول با اهداف تبلیغاتی . امکان فعالیت در این نوع عکاسی بسیار گسترده است به طوریکه عکاسان سنتی و مدرن می توانند جایگاهی برای خود فراهم نمایند و موسسه طلوع فیلم با دارا بودن افراد متخصص در این زمینه می تواند این خدمات را به شما ارائه دهد.

 {jcomments off}

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها