صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « روزی روزگاری در هالیوود » اکران خود را با رکوردشکنی آغاز کرد!

« روزی روزگاری در هالیوود » اکران خود را با رکوردشکنی آغاز کرد!

روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in Hollywood)

«روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان در نخستین روز اکرانش شد.

 به گزارش مووی مگ به نقل از مهر،در حالی که «شیر شاه» همچنان سلطان باکس آفیس آمریکا باقی ماند و در رأس جدول فروش نشست اما جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو که از پنجشنبه شب اکرانش را شروع کرد و جمعه نخستین روز فروش آن بود، در میان فیلم‌های این کارگردان رکورد بیشترین فروش را به جای گذاشت.

این فیلم با نمایش در ۳۶۵۹ سالن سینما در سراسر آمریکا روز جمعه ۱۶.۸ میلیون دلار فروخت.

این فیلم که نهمین فیلم تارانتینو است انتظار می‌رود تا پایان یکشنبه بتواند حدود ۴۰ میلیون دلار فروش کند و رکورد بالاترین افتتاحیه در میان فیلم‌های این کارگردان را به خودش اختصاص دهد.

این بالاتر از برآوردی است که برای آن شده بود و انتظار می‌رفت حدود ۳۰ میلیون دلار در اولین آخرهفته اکرانش بفروشد. تاکنون «لعنتی‌های بی‌آبرو» که فیلمی در دوران نازی‌ها بود، با فروش ۳۸ میلیون در سال ۲۰۰۹ در رأس فروش فیلم‌های تارانتینو در اولین آخر هفته اکرانش در باکس آفیس قرار دارد.

نقد و بررسی فیلم « روزی روزگاری در هالیوود » را در اینجا در سایت مووی مگ بخوانید.

در همین حال «لاین کینگ» همچنان سلطان باکس‌آفیس است و تنها در روز جمعه ۲۲.۳ میلیون دلار فروش کرد. این فیلم که دومین آخر هفته اکرانش را تجربه می‌کند کارش را با فروش ۱۹۲ میلیون دلاری شروع کرده بود و باید دید تا پایان تعطیلات آخر هفته در آمریکای شمالی آمار فروشش را به کجا می‌رساند.

«روزی روزگاری در هالیوود» ادای دین تارانتینو به هالیوود دهه ۱۹۶۰ است و لئوناردو دی کاپریو و برد پیت نقش‌های اصلی آن را بازی می‌کنند. مارگو رابی نیز در نقش شارون تیت همسر رومن پولانسکی ظاهر شده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها