صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : صحبت های آنجلینا جولی درباره احساساتش بعد از جدایی از برد پیت

صحبت های آنجلینا جولی درباره احساساتش بعد از جدایی از برد پیت

Angelina Jolie342

بازیگر برنده اسکار ، کارگردان، فعال امور انسان دوستانه و یک مادر جسور تنها چند عنوان است که آنجلینا جولی به خود اختصاص داده است. او که اخیرا به یک مادر مجرد نیز تبدیل شده است، روابطی بسیار صمیمی با فرزندان خود دارد.

بازیگر برنده اسکار ، کارگردان، فعال امور انسان دوستانه و یک مادر جسور تنها چند عنوان است که آنجلینا جولی به خود اختصاص داده است. او که اخیرا به یک مادر مجرد نیز تبدیل شده است، روابطی بسیار صمیمی با فرزندان خود دارد.

 به گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، آنجلینا جولی را می توان یکی از پرطرفدار ترین بازیگران زیبای هالیوودی دانست که شاید ابتدا به خاطر ظاهر، اما بعدها به خاطر شخصیت و رفتار خود بسیار محبوب شد. او این روزها با فرزندان خود اوقاتی طولانی را می گذراند و به نظر می رسد از سبک زندگی خود بسیار راضی است.

اخیرا جولی در گفتگو با مجله Harper’s Bazaar صحبت هایی جالب داشته است. وی در بخشی از این گفتگو درباره زیبایی خود گفت: “من در افراد دیگر زیباییهای زیادی را می بینم. اما نه وقتی آنها وانمود می کنند چیزی غیر از خودشان هستند. نه وقتی به دیگران آسیب می رسانند. نه وقتی دروغ می گویند. بلکه وقتی خودشان هستند، عاطفی هستند، مهربان هستند، آرزو دارند، جستجوگرند و در یک کلام با صداقت زندگی می کنند. من معتقدم زیبایی با همین صفات به دست می آید.”

این بازیگر 44 ساله درباره جدایی از برد پیت و شرایط فعلی خود نیز گفت: “زندگی چرخش های زیادی دارد. بعضی اوقات صدمه می بینید ، کسانی را که دوست دارید در درد مشاهده می کنید ، نمی توانید همانطور که روح شما می خواهد آزاد و رها باشید. با این که جسما پیر نیستید حس می کنید روحتان پژمرده است. با همه اینها بخشی از وجود همه انسان ها همواره قدرتمند است و ما باید بیاموزیم این بخش را تقویت کنیم. من به فرزندان خود آموخته ام هر آن چه هستند را بپذیرند و حقیقت را در آغوش بگیرند. من به فرزندان خود آموخته ام به قلب خود ایمان داشته باشند.من فکر می کنم افرادی که این صفات را دارند زیبا هستند. افرادی که تظاهر نمی کنند و خود خودشان هستند. “


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

خالکوبی جالب فارسی بر روی دستان آنجلینا جولی!

صحبت های آنجلینا جولی درباره طلاق از برد پیت

آیا آنجلینا جولی رقیب انتخاباتی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهد شد؟

اظهارات عجیب پدر آنجلینا جولی درباره دونالد ترامپ / او بهترین رئیس جمهور ما بعد از آبراهام لینکلن است!

آنجلینا جولی درباره حضورش در عرصه سیاست توضیح داد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها