صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : چرا فرزندان کایتلین جنر علی رغم تغییر جنسیت، هنوز وی را ” پدر ” خطاب می کنند؟ + تصاویر

چرا فرزندان کایتلین جنر علی رغم تغییر جنسیت، هنوز وی را ” پدر ” خطاب می کنند؟ + تصاویر

کایتلین جنر

علیرغم اینکه کایتلین جنر (که قبل از تغییر جنسیت بروس جنر نام داشت) ۴ سال پیش اعلام کرد که یک زن به اصطلاح «ترنس» یا همان تراجنسیتی است، فرزندانش از جمله کندال و کایلی جنر هنوز هم او را «پدر» خطاب می کنند. در جدیدترین اپیزود از برنامه «من یک سلبریتی هستم… مرا از اینجا بیرون ببر!» (I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!)، کایتلین جنر در مورد اینکه چرا هنوز فرزندانش او را یک شخصیت مذکر می بینند صحبت کرده است.

بروس جنر، قهرمان المپیک در رشته دوومیدانی (ده گانه) چهار سال پیش و پس از اینکه خود را یک زن ترنس نامید و هویت جدید کایتلین جنر را در مورد خود به کار برد، بسیاری از طرفداران سریال ریالیتی شو «پابه‌پای خانواده کارداشیان» (Keeping Up With the Kardashians) و ورزشکاران را در بهت و حیرت فرو برد. در دنیای ریالیتی شو، جنر به عنوان شوهر سابق کریس جنر و ستاره سریال مذکور شناخته می شود. بروس در سال ۱۹۹۱ با کریس که با لقب کریسِ مادر-مدیر (momager) شناخته می شود ازدواج کرد اما در سال ۲۰۱۴ به دلیل مسائلی که خود آن ها را «تفاوت های غیرقابل سازش» خواندند از هم جدا شدند.

یک سال بعد بود که بروس هویت جدید خود به عنوان کایتلین جنر را به جهانیان معرفی کرد. اگر چه جنر که یکی از مشهورترین شخصیت های تراجنسیتی جهان به شمار می آید اما جالب است که هنوز ۶ فرزندش او را «پدر» صدا می کنند. در ویدیویی از سریال «من یک سلبریتی هستم… مرا از اینجا بیرون ببر!» منتشر شده، کایتلین جنر ۷۰ ساله برای حاضران در مورد احساس خود از اینکه فرزندانش هنوز او را پدر خود می دانند چنین گفته است: «اساساً بروس آن ها را بزرگ کرده است و کایتلین از زندگی اش در کنار آن ها لذت می برد».

کایتلین جنر

وی در ادامه می گوید که در پاسخ به سوال کندال مبنی بر اینکه چرا فرزندانش هنوز او را پدر خطاب می کنند چنین گفته است: «من پدر شما هستم و تا روزی که بمیرم پدر شما باقی خواهم ماند». اگر چه تغییر هویت جنر مورد استقبال جامعه تراجنسیتی ها و مدافعان آن ها قرار گرفته اما کنار آمدن با این موضوع برای خانواده وی به همین راحتی نبوده است. زنان خانواده کارداشیان تا زمانی که وی در کتاب خاطرات خود با عنوان «رازهای زندگی من» (The Secrets of My Life) در سال ۲۰۱۷ صحبت هایی جریحه دار کننده و ناخوشایند در مورد همسر سابقش، کریس، به زبان آورد به شدت از او حمایت می کردند. از آن به بعد، ارتباط وی با دختر خوانده هایش کلویی، کیم و کورتنی کارداشیان کمی تغییر کرد.

خانم های کارداشیان در برنامه ریالیتی شو او با عنوان «من کیت هستم» (I Am Cait) او را به بی احساسی در مقابل اعضای خانواده اش و بی تفاوتی نسبت به چالشی که با تغییر هویتش برای آن ها ایجاد کرده بود متهم کردند. اما به نظر می رسد که اکنون رابطه بین دو جبهه بهبود یافته و این موضوع از همراهی چندین باره کارداشیان ها و همسر سابقش با جنر در مراسمات فرش قرمز، از زمان تغییر هویت مشهود است. همچنین در این مدت کایتلین رابطه نزدیکی با دو فرزند بیولوژیکی خود، کایلی و کندال، داشته است.

کایتلین جنر

در ماه اکتبر گذشته، کایلی جنر مراسم تولید ۷۰ سالگی پدرش را در رستوران Nobu در مالیبو برگزار کرد جایی که هم کیم و هم کورتنی کارداشیان نیز حضور داشتند. آرزوی کایتلین جنر در این جشن این بود که آن ها همه بتوانند وقت بیشتری را در کنار یکدیگر بگذرانند. در حالی که جنر هنوز هم برای ۶ فرزندش حکم پدر خانواده را دارد، او یک پدربزرگ یا پدربزرگ-خوانده نیز هست که به زودی تولد ۲۰اُمین نوه اش را نیز جشن گرفته و و همچنان به داشتن عناوین غیرمرسوم برای این نوه ها ادامه می دهد. جنر فاش کرده که نوه های کایتلین جنر او را «بووم بووم» (boom-boom) صدا می کنند زیرا گفتن آن برای کودکان آسان بوده و به گفتن آن عادت کرده اند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

بیماری عجیب کم کارداشیان و انتشار تصویر او، طرفدارانش را شوکه کرد!

هرکدام از اعضای خانواده « کارداشیان ها » چه مقدار ثروت دارند؟ + تصاویر

کانیه وست ( همسر کیم کارداشیان ) پیامی به زبان فارسی در اینستاگرام منتشر کرد!

درخواست غرامت 100 میلیون دلاری از کیم کارداشیان بخاطر سوء استفاده از طرح یک مخترع ایرانی

پس از کم کارداشیان ، بازیگر زن مشهور هندی هم در پاریس مورد حمله قرار گرفت!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها