صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : هدیه عجیب دختر مارتین اسکورسیزی به پدرش! + تصویر

هدیه عجیب دختر مارتین اسکورسیزی به پدرش! + تصویر

دختر مارتین اسکورسیزی

دختر مارتین اسکورسیزی با ارسال تصاویری در صفحه‌ی اینستاگرام نشان داد که هدیه‌های کریسمس پدرش را با کاغذهای کادوی طرح ابرقهرمانان مارول پیچیده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، مارتین اسکورسیزی در ماه‌های اخیر با انتقاد از فیلم‌های مارول در مصاحبه با مجله‌ی “امپایر” جنجال‌های زیادی به پا کرد و بسیاری از فیلمسازان از جمله “جیمز گان”، “رابرت داونی جونیور”، “باب ایگر”، و “فرانسیس فورد کاپولا” را به واکنش واداشت.

از شدت این جنجال‌ها تا حدود زیادی کاسته شده اما فرانچسکا دختر اسکورسیزی دست بردار نیست. او با ارسال تصاویری در صفحه‌ی اینستاگرام نشان داد که هدیه‌های کریسمس پدرش را با کاغذهای کادوی طرح ابرقهرمانان مارول پیچیده است.

اسکورسیزی اکتبر گذشته گفته بود: “من این فیلم‌ها را نگاه نمی‌کنم. سعی کردم، متوجه هستید؟ اما این سینما نیست. راستش را بخواهید، هرچقدر هم خوب ساخته شده باشند، و بازیگرانش در بالاترین سطح خود بازی کنند، این فیلم‌ها بیشتری شباهت را به پارک‌های تفریحی دارند. این سینما سعی نمی‌کند تجارب احساسی و روانی انسانی را به انسان‌های دیگر منتقل کند.”

Martin Scorsese Berli141423 

او سپس با انتشار مقاله‌ای در نیویورک تایمز توضیح داد:‌ “همان‌گونه که همه می‌دانیم، در ۲۰ سال گذشته صنعت سینما از تمامی جهات تغییر یافته اما مهمترین تغییر در خفا و شبانه روی داده است: حذف تدریجی اما مداوم خطرپذیری. بسیاری از فیلم‌های امروز محصولات بی‌نقصی‌اند برای مصرف فوری. بسیاری از آن‌ها به دست افرادی و گروه‌هایی بااستعداد ساخته شده‌اند. اما همگی فاقد چیزی هستند که برای سینما اساسی است: هنر یک فرد هنرمند. طبیعتاً به این علت که فرد هنرمند خطرناک‌ترین فاکتور شناخته می‌شود.”

اوایل دسامبر “باب ایگر” اعلام کرد که در حال مقدمه‌چینی برای دیدار با اسکورسیزی است.          


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

مارتین اسکورسیزی : سینما پر شده از آدمهایی که پرواز می کنند و یکدیگر را کتک می زنند!

واکنش تند سازندگان « انتقام جویان » به سخنان اسکورسیزی / سینما متعلق به این کارگردان نیست!

پاسخ مدیرعامل دیزنی به مارتین اسکورسیزی / باز هم فیلمهای اَبَرقهرمانی می سازیم!

توضیحات اسکورسیزی درباره مخالفتش با مارول / راز آلود بودن سینما در حال نابودی است!

واکنش مدیرعامل دیزنی به صحبت های اسکورسیزی علیه مارول / فکر نمیکنم حتی یکی از این فیلمها را دیده باشد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها