صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : قیمت خرید نقش در سینمای ایران مشخص شد!

قیمت خرید نقش در سینمای ایران مشخص شد!

خرید نقش

این روزها برخی با نام اسپانسر بازیگری از افراد علاقه‌مند به بازیگری پول دریافت می‌کنند تا به آن‌ها نقش بفروشند.

اکثر انسان‌ها شهرت را دوست دارند؛ زیرا شهرت با ثروت زیادی هم همراه است و اغلب برای هنرمند میان مردم محبوبیت ایجاد می‌کند. حال برخی این شهرت را از راه توانایی و استعدادهای خود به دست می‌آورند و برخی دیگر با هزینه‌های کلانی که در این راه صرف می‌کنند. البته بر همگان مشخص است که کدام شهرت ماندگاری بیشتری دارد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایلنا، بازیگری هم یکی از راه‌های به دست آوردن شهرت و محبوبیت میان مردم است. بسیاری از مردم اوقات خود را با تماشای فیلم و سریال می‌گذرانند و بازیگرانی را که در این فیلم‌ها می‌بینند، به خاطر می‌سپارند. شاید اگر آن‌ها را جایی ببینند با گرفتن عکس و امضا و… آن‌ها را در میان خاطرات خود ثبت کنند. همین موضوع سبب می‌شود بسیاری از مردم برای به دست آوردن شهرت تلاش کنند؛ البته برای برخی مهم است که این شهرت چگونه به دست آید و برای برخی نه!

سودای شهرت سبب می‌شود برخی از آب گل آلود ماهی بگیرند؛ اصولاً باید گفت این افراد در همه جا حضور دارند تا فقط با گرفتن پول‌های کلان برخی افراد را به جایگاهی که می‌خواهند، برسانند. البته مشخص نیست که وعده‌هایی که می‌دهند عملی می‌شود یا نه!

امروز فضای مجازی کارها را راحت‌تر کرده و افراد می‌توانند با سر زدن به گروه‌های مختلف از آگهی‌های حوزه کاری خود مطلع شوند. طبیعتاً کسانی که علاقه به بازیگری دارند یا بازیگر هستند، در این کانال یا گروه‌ها عضو هستند و شاید بسیاری از پروژه‌های کاری خود را از آن‌ها انتخاب کنند. بنابراین راحت‌ترین کار برای کسانی که به دنبال دلالی هستند، آگهی دادن در گروه‌ها و کانال‌ها است.

چندی پیش یکی از این آگهی‌ها را در فضای مجازی دیدیم و به شخص درخواست دهنده پیام دادیم. آن شخص به ما گفت که اگر برای نقش‌های اصلی هزینه کنید، در مقابل بازیگران خوب سینما بازی خواهید کرد و از شما برای سریال‌های مختلف استفاده می شود. او مبلغ نقش‌های اصلی را ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد که اگر نمی‌توانید برای نقش‌های اصلی هزینه کنید، با پرداخت ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان می‌توانید در یکی از نقش‌های فرعی فیلم و سریال ایفای نقش کنید!

جالب است که از آن شخص درباره تست بازیگری و اینکه ما تجربه‌ای در کار بازیگری نداریم، پرسیدیم که به ما پاسخ داد: در ابتدا از شما تست بازیگری به صورت جزئی گرفته می‌شود و قرارداد می‌بندند. شما هزینه را پرداخت می‌کنید و بازیگری را در حین کار به شما آموزش می‌دهند!


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

انتقاد شدید رجانیوز از نمایش « بینوایان » / فساد و اشاعه تفکر معاند است!

تهیه‌کننده سینما: مدعیان فساد در سینمای ایران به محض خروج‌شان از کشور عریان می‌شوند!

دفاع بازیگر « شهرزاد » از حضور پول کثیف در سینما / اگر قرار است این پول خرج شود، چه بهتر که در هنر باشد!

سلبریتی های ایرانی برای هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام چقدر پول دریافت می کنند؟ + تصاویر

با پدیده بازیگر – اسپانسر در سینما آشنا شوید! / برای مشهور شدن تنها به پول نیاز دارید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها