صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اعتراف بیل کلینتون به رابطه نامشروع با مونیکا لوینسکی! / مستند « هیلاری » جنجال برانگیز شد

اعتراف بیل کلینتون به رابطه نامشروع با مونیکا لوینسکی! / مستند « هیلاری » جنجال برانگیز شد

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

بیل کلینتون، رییس جمهور سابق ایالات متحده، ادعا دارد که رابطه نامشروع جنسی وی با مونیکا لوینسکی یکی از «چیزهایی بود که برای مدیریت اضطراب هایم انجام دادم». وی در یک مستند جنجالی و افشاگرانه تصریح می کند که رابطه وی با کارآموز سابق کاخ سفید به این خاطر بوده که این رابطه به مدیریت و حل مشکلات روانی و شخصی اش کمک می کرده است. کلینتون می گوید که در آن دوران فشار کاری به عنوان رییس جمهور ایالات متحده باعث شده وی احساس کند مانند بوکسوری است که ۳۰ راند را مبارزه کرده و در این شرایط، لوینسکی «چیزی بود که ذهن شما را برای مدتی از آن دور می کرد».

 

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، رییس جمهور سابق ایالات متحده در مصاحبه ای که در یک سریال مستند جدید در مورد همسرش، هیلاری کلینتون، و با عنوان «هیلاری» (Hillary) که قرار است به زودی از شبکه Hulu منتشر شود (در هنگام نوشتن این مقاله) به شفاف سازی رابطه اش با لوینسکی پرداخته است، مستندی که در آن، بانوی اول و وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده تصریح می کند که به دنبال آن رسوایی، وی و شوهرش مجبور به شرکت در جلسات مشاوره ازدواج دردناکی شده اند.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

همچنین در این مستند، بیل کلینتون از مونیکا لوینسکی عذرخواهی کرده و می گوید احساس بسیار بدی دارد که زندگی لوینسکی تنها بر اساس رابطه نامشروع جنسی که با وی داشته تعریف می شود. اما در ادامه تصریح می کند که در برخی لحظات از زندگی که همه چیز به حالت نرمال باز نمی گردد «باید تصمیم بگیرید که نرمال را چطور تعریف کنید»، که نشان می دهد توصیه معشوق سابق به لوینسکی این است که از این موضوع بگذرد.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

این سریال مستند ۴ قسمتی دسترسی بی سابقه ای به حلقه درونی کلینتون ها داشته و زندگی خصوصی و عمومی هیلاری از دوران دانشجویی تا شکست در رقابت های انتخاباتی ۲۰۱۶ در مقابل دونالد ترامپ را مورد بررسی قرار می دهد.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

مونیکا لوینسکی

اما بخش مربوط به رابطه کلینتون با لوینسکی، موضوعی که کلینتون ها به ندرت در انظار عمومی در مورد آن صحبت می کردند، بدون شک مهم ترین و جنجالی ترین بخش این مستند خواهد بود. این رسوایی باعث شد که بیل کلینتون در سال ۱۹۹۸ استیضاح شود اما در دادگاه سنا تبرئه شده و دور دوم ریاست جمهوری اش را نیز در کاخ سفید ماند.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

آخرین باری که بیل کلینتون در مورد ماجرای خود و لوینسکی صحبت کرده بود به سال ۲۰۱۸ باز می گشت که با واکنش های انتقادآمیز زیادی مواجه شد زیرا وی در صحبت هایش گفته بود که هیچ عذرخواهی خصوصی به لوینسکی بدهکار نیست. اما این بار وی به تفصیل در این مورد صحبت کرده و گاهی اوقات نیز به وضوح احساساتی می شود، به ویژه زمانی که در مورد لحظه ای که در نهایت واقعیت ماجرا را به همسرش اعتراف کرده صحبت می کند.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

دست او زمانی رو شد که در سال ۱۹۹۸ مشخص گردید بیل کلینتون به هیئت رسیدگی به پرونده دروغ گفته و رابطه با لوینسکی را کتمان کرده است. در واقع او در صحبت با هیلاری نیز داشتن هر نوع رابطه جنسی نامشروع با مونیکا لوینسکی را منکر شده و او نیز صحبت های شوهرش را باور کرده بود.

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

رییس جمهور سابق ایالات متحده در مستند «هیلاری» در این باره چنین می گوید: «رفتم و روی تختخواب نشستم و با او صحبت کردم. دقیقاً هر آنچه اتفاق افتاده بود، زمانی که اتفاق افتاده بود را برایش گفتم. گفتم که احساس بسیار بدی نسبت به این موضوع دارم. در چند سال اخیر مشکلات بسیاری را تجربه کرده بودیم. گفتم که هیچ دفاعی از خودم ندارم، کاری که کردم توجیه ناپذیر است».

هیلاری کلینتون بیل کلینتون

هیلاری نیز در مورد اوضاع خود در آن لحظه رو به دوربین چنین می گوید: «کاملاً نابود شده بودم. نمی توانستم این موضوع را باور کنم. شخصیتم به شدت ضربه خورده بود و نمی توانستم باور کنم. نمی توانستم باور کنم که دروغ گفته بودی». هیلاری به بیل گفته بود که وی خود باید موضوع را به دخترشان، چلسی، که در آن زمان ۱۸ سال داشت بگوید. کلینتون می گوید که گفتن ماجرا به دخترش بسیار دردناک تر و سخت تر از اعتراف در برابر همسرش بوده زیرا نمی توانسته در برابر دخترش به چنین کار بسیار زشتی اعتراف نماید.

https://top.gg/bot/rythm

وقتی که از کلینتون سوال می شود که چرا دست به چنین ریسکی زده و با رابطه نامشروع جنسی به کارآموز کاخ سفید، خانواده، ازدواج و کشورش را در معرض خطر قرار داده، رییس جمهور سابق می گوید که در آن زمان به این چیزها فکر نمی کرده است. وی ادعا می کند که فشاری که در آن زمان در کاخ سفید وجود داشته باعث شده که وی به دنبال چیزی برای پرت کردن حواسش از این فشارها باشد: «احساس می کنید که دارید تلوتلو می خورید. در یک مسابقه بوکس برای جایزه ۱۵ راند مبارزه کرده اید که به ۳۰ راند کشیده شده و اینجا چیزی است که برای مدتی ذهن شما را از این شرایط دور خواهد کرد. این اتفاقی است که رخ می دهد».

بیل کلینتو

وی در ادامه چنین ادامه می دهد: زیرا آنجا، هر زندگی- نه تنها من. زندگی هر کسی فشارها و ناامیدی ها، وحشت ها، ترس از هر چیزی دارد. کارهایی که من برای مدیریت اضطراب هایم برای سال ها انجام دادم. من یک شخص متفاوت، کاملاً متفاوت از کسی هستم که قبلاً بودم. همه آن چیزهایی که ۲۰ سال پیش بودم».

بیل کلینتون

بیل کلینتون دقیق نمی گوید که منظورش از این بخش از صحبت هایش چیست اما لوسیندا فرانکس، روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر، ادعا می کند که هیلاری در سال ۱۹۹۹ به او گفته که بیل در دوران کودکی توسط مادرش مورد بدرفتاری قرار گرفته و همین موضوع باعث شده که وی به سکس معتاد شود. در مستند اخیر، بیل کلینتون می گوید: «شاید تنها مربوط به پیر شدن باشد اما امیدوارم این به خاطر تجربه های متعدد باشد. اما هر چه که باشد، کاری که من کردم بد بود اما مثل این نبود،- چطور می توانم در مورد احمقانه ترین کاری که می توانستم و انجامش دادم فکر کنم. این یک دفاع نیست، یک تشریح مسئله است. احساس بسیار بدی دارم».

بیل کلینتون

بعد از اعتراف بیل به همسرش، خانواده کلینون ها برای تعطیلات به تاکستان مارتا رفتند و وقتی که به کاخ سفید بازگشتند، هیلاری تصمیم گرفت که در کنار شوهرش مانده و در کنار او وارد مبارزه با ماجرای استیضاح شود.

بیل کلینتون

در هنگام حرکت به سمت هلی کوپتر، چلسی دست هر دوی آن ها را در دست گرفته بود. هیلاری که هنگام صحبت در این مورد به وضوح احساساتی شده می گوید: «وقتی که او این کار را انجام داد، اوه خدای من. فکر کردم چه حرکت فوق العاده ای، بسیار قوی و هوشمندانه».

بیل کلینتون

هیلاری جلسه های مشاوره ازدواج با بیل را «جلساتی بسیار دردناک» توصیف می کند و بیل نیز نظر خود در این مورد را چنین بیان می کند: «مشاوره یکی از سخت ترین چیزهایی بود که مجبور شده بودم انجام دهم اما ضروری بود. او لیاقتش را داشت. چلسی نیز لیاقتش را داشت و من هم به آن نیاز داشتم». وی در ادامه به صحبت در مورد لوینسکی و شرایط او پس از افشای این رسوایی می پردازد: «در مورد این واقعیت که زندگی مونیکا لوینسکی با این ماجرا تعریف می شود احساس بسیار بدی دارم، فکر می کنم غیرمنصفانه است. در طی این سال ها شاهد این بوده ام که او تلاش می کند بار دیگر زندگی نرمالی داشته باشد اما مجبورید در مورد چگونگی تعریف نرمال تصمیم بگیرید».

بیل کلینتون

مستند «هیلاری» توسط نانت بورشتین کارگردانی شده که قبلاً نیز مستندی جالب توجه در مورد جان مک آفی ساخته بود. وی برای ساخت مستند جدید بیش از ۳۵ ساعت با هیلاری و اعضای ستاد تبلیغاتی اش از سال ۲۰۱۶ تاکنون مصاحبه کرده است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

دو نشریه آمریکایی به دلیل درج خبر ارتباط نامشروع تام هنکس عذرخواهی کردند

صحبت های جنیفر گارنر درباره رابطه نامشروع بن افلک با پرستار بچه هایش

اعتراف آرنولد شوارتزنگر به داشته رابطه نامشروع با خدمتکارش و داشتن یک پسر 15 ساله از او + تصویر

ساخت مینی سریال 6 قسمتی درباره رابطه غیراخلاقی بیل کلینتون در دوران ریاست جمهوری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها