صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : کارگردان سینما و تلویزیون از اتهام قتل همسرش تبرئه شد

کارگردان سینما و تلویزیون از اتهام قتل همسرش تبرئه شد

قتل همسر کارگردان

اظهارنظر پزشکی قانونی، کارگردان جوان را که به اتهام قتل همسرش بازداشت شده بود، تبرئه کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از شامگاه ۱۲ اسفند سال گذشته در خصوص مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش آغاز شد. بررسی‌های اولیه تیم جنایی نشان می‌داد که زن ۳۶ ساله عکاس سینما، تئاتر و تلویزیون و همسر ۲۸ ساله‌اش کارگردان تلویزیون و تئاتر است و آثار درگیری روی بدنش دارد.

متخصصان پزشکی قانونی در معاینات اولیه، علت مرگ را مسمومیت یا خفگی اعلام کردند اما نظریه اصلی منوط به انجام معاینات بیشتر بود. به‌همین دلیل بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد. همسر این زن در تحقیقات گفت: همسرم قبلاً ازدواج کرده بود و به خاطر اختلافاتی که داشت، از او جدا شده بود. او دختر عمه‌ام بود و علاقه زیادی به او داشتم و با اینکه تفاوت سنی زیادی داشتیم، اما درنهایت با هم ازدواج کردیم.

او ادامه داد: اغلب من و همسرم در پروژه‌های کاری مشترک با هم بودیم و به همین خاطر خانه‌مان فقط یک کلید داشت که دست همسرم بود. یک روز صبح مثل همیشه از خانه بیرون رفتم و ساعت ۷ عصر که به خانه برگشتم، هرچه زنگ زدم، در را باز نکرد و جواب نداد. به تلفن همراهش زنگ زدم که خاموش بود. درنهایت با کمک کلیدساز وارد خانه شدم و جسد او را دیدم.

من به‌خاطر کارم شب‌ها دیر به خانه می‌آمدم. همسرم از این موضوع ناراحت بود و مدام شکایت می‌کرد. شب حادثه هم سر این موضوع با هم بحثمان شد و کتک کاری کردیم. صبح هم بدون اینکه با همسرم حرفی بزنم خانه را ترک کردم.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض مرد جوان، بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت او را صادر کرد. در حالی که بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت، پزشکی قانونی علت مرگ را مسمومیت بر اثر مصرف الکل اعلام کرد. کارگردان جوان با اطلاع از علت مرگ همسرش در تحقیقات گفت: چند روز قبل از حادثه من برای مقابله با کرونا، یک شیشه الکل ۹۰ درصد برای ضدعفونی کردن سطوح خریدم. احتمال می‌دهم که همسرم الکلی را که برای ضدعفونی خریده بودیم، استفاده کرده باشد. با اعلام نظریه پزشکی قانونی، مرد جوان از اتهامی که داشت، تبرئه و به دستور بازپرس جنایی آزاد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

از رابین ویلیامز تا شارون تیت / گزارشی تصویری از مرگ و خودکشی مشکوک سلبریتی ها در هالیوود

کدامیک از سلبریتی های هالیوود و ایران تحصیلات عالیه دارند ؟

سلبریتی های مشهوری که همسرانشان را مانع موفقیت شان می دانند! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها