صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : رابرت پتینسون: به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!

رابرت پتینسون: به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!

رابرت پتینسون

پتینسون می‌گوید سعی کرده مخفیانه محل فیلمبرداری «تنت» را ترک کند و برای «بتمن» تست بازیگری بدهد، اما نولان فوراً به نیت او پی برده.

«کریستفر نولان» که با فضای محرمانه‌ی پروژه‌هایش شناخته می‌شود، با رازداری بیگانه نیست. «رابرت پتینسون» ستاره‌ی فیلم «تنت»  این کارگردان به تازگی در مصاحبه با «آیریش تایمز» فاش کرده است که سعی کرده محل فیلمبرداری را به بهانه‌ی «مشکل فوری خانوادگی» ترک کند و برای فیلم «بتمن»  «مت ریوز» تست بازیگری بدهد. اما نولان فوراً متوجه هدف او شده است..

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، پتینسون که در ماه می سال ۲۰۱۹ برای بازی در «بتمن» انتخاب شد می‌گوید: «جالب است زیرا کریس در مورد تمامی جنبه‌های فیلم‌هایش پنهان‌کاری می‌کند. من هم باید در مورد «بتمن» پنهان‌کاری می‌کردم. بنابراین باید به کریس در مورد تست بازیگری فیلم دروغ می‌گفتم – به او گفتم یک مشکل خانوادگی فوری پیش آمده. اما به محض اینکه این را گفتم او جواب داد: «می‌خواهی برای «بتمن» تست بازیگری بدهی، نه؟»»

پتینسون یکی از گزینه‌های جانشینی «بن افلک» در نقش «بتمن» بود و باید با «آرون تیلور-جانسون»، «آرمی همر»، و «نیکلاس هولت» رقابت می‌کرد. انتخاب او ۳۱ می گزارش شد در حالی که به گفته‌ی خود او قرار بود دو هفته بعد این اتفاق می‌افتاد. پتینسون سال گذشته در مصاحبه با ورایتی گفته بود که درز این اطلاعات او را به‌شدت آشفته و خشمگین ساخته.

پتینسون در مصاحبه با «آیریش تایمز» می‌گوید رژیم سختی که برای بازی در نقش «بتمن» داشته به او کمک کرده کار راحت‌تری در بازی مقابل «جان دیوید واشینگتن» بازیکن سابق فوتبال داشته باشد. تماشای انلاین فیلم خارجی.

پتینسون می‌گوید: «وقتی روی پرده می‌دوم عموماً در کنار جان دیوید هستم که یک بازیکن سابق ان‌اف‌ال است بنابراین ناجوانمردانه‌ترین اتفاق ممکن بود. حداکثر ورزشی که من اغلب انجام می‌دادم پیاده‌روی بود معمولی بود. جان دیوید می‌تواند تمام روز بدود. از این نظر خوب بود که از نظر بدنی آماده شدم. اما قطعاً در اوایل بعضی روزها پس از بازی نمی‌توانستم حتی راه بروم.»

پتینسون از صحنه‌های پیچیده‌ی فیلمبرداری «تنت» از جمله سکانس‌های تعقیب و گریز با خودرو نیز می‌گوید: «در یکی از صحنه‌ها ما مسیری حدود پنج مایلی را در یکی از آزادراه‌های استونی به همراه صدها خودروی دیگر طی کردیم. به این شکل که جان دیوید در صندلی سرنشین می‌نشست و کریس خودروی دوربین را دنبال می‌کرد. جان دیوید به من رو کرد و گفت: «تو راننده‌ی حرفه‌ای یا چنین چیزی هستی؟» در حالی که بین خودروها با سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت می‌راندم نزدیک بود خودم را خراب کنم اما کریس به گونه‌ای رفتار می‌کرد که گویی اتفاقی نیفتاده.»

اکران «تنت» تاکنون سه بار به تعویق افتاده سو در حال حاضر قرار است ۲۶ آگست (۷ شهریور ماه ۱۳۹۹) در بازارهای بین‌المللی اکران شود و سپس از ۳ سپتامبر (۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۹) در آمریکا اکران شود. فیلمبرداری «بتمن» نیز از سوی دیگر در ماه مارس در بریتانیا متوقف شد، اما پیش‌بینی می‌شود که در ماه سپتامبر ادامه پیدا کند. برادران وانر «بتمن» را ۱ اکتبر ۲۰۲۱ اکران می‌کند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

سلبریتی های مشهوری که دورگه هستند! + تصاویر

7 سلبریتی موفقی که ثروتی بیش از والدین مشهورشان کسب کردند! + تصاویر

سلبریتی های مشهوری که حساب شبکه های اجتماعی شان را بسته اند! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها